Upgrade z visy do 7ki

Witam

mam pytanie czy ktoś robił upgrade z visty do 7ki? jak system potem sie sprawuje?(w koncu to vista po tiuningu:P i moze az tak jej nie zmienia) wolalbym pominac instalke na czysto bo niedawno instalowalem viste i sporo czasu zajmie mi instalacja sterow i innych. Posiadam wersje win7Pro z MSDN oczywiscie legalna.

win7 dostaje niezlego kopa na tym samym sprzecie co vista… ale osobiscie zrobilbym backup danych i postawil system od nowa

vista tez niezle mi smiga:) ale skoro mam 7ke to czemuby nie skorzystac, sprobuje najpierw upgrada. a wiadomo jak z grami?

Witaj właśnie dziś przeszłem z visty na 7 i jestem rozczarowany…

gdy miałem viste to brał mi 650mb ram a w siódemce bierze mi 750 i wydaje mi sie że chodzi o niebo gorzej od visty… Jeszcze jedna sprawa Nie mogę włączyc nortona 360 v3.0 tzn mam ale wyświetla błąd z zabezpieczeniami SONAR nie wiem mo co chodzi… Także zastanów sie nad zmianą

Pozdrawiam

a sterowniki masz? norton jest legany? zainstalowałem win7rc bete i rtm na wielu komputerach i tylko na naprawdę starym sprzęcie chodził gorzej niż xp (o viście nie wspominając)… a ilość zajmowanej pamięci przez system, o której piszesz jako wadzie, pokazuje jednoznacznie, że nie wiesz o czym piszesz… ra różnica wcale nie jest wadą!

zainstalowalem system na czysty. wersja pro na msdnie jest po ang i nie chcial sie upg…potem troche trzeba sie nameczyc ze zmiana jezyka…poki co smiga…i jakos ryje dysk