Upierdliwe, czarne okienko na pulpicie, którego nie można wyłączyć

Witam. Od kilku dni w narozniku ekranu mam czarne puste okienko, ktorego nie moge wylaczyc. Jest to dla mnie uciazliwe, bo zaslania mi duza czesc programow ktore otwieram. Pracuje na dwuch monitorach i okienko jest tylko na jednym monitorze Dodam jeszcze ze jest ono zawsze na wierzchu. Zeskanowalam komputer pod katem wirusow, ale nic nie znalazlo.
Prosze o pomoc.

A jakich programów ostatnio używałeś, zanim pojawiło się to czarne okienko? Przypomina okno wiersza poleceń. Odepnij jeden monitor i zobacz jak będzie.

Jedyne programy z ktorych korzystam to Ligtroom i Photoshop.
Odloczenie monitora i wylaczenie komputera nie pomaga. To jest moj glowny monitor i jest lepszy od drugiego ;-), wiec wolalabym z niego nie rezygnowac. Okienko to pojawilo sie gdy wylaczylam monitory na noc bo nie chcialam wylaczac komputera, po ponownym wlaczeniu monitorow, na jednym z nich zostalo to zas&#@ okieno. Opcja uspienie u mnie nie dziala…

Może… uruchom ponownie komputer.
Zaznaczam, że chodzi dokładnie o tę opcję, a nie o wyłączenie i włączenie.

1 polubienie

Prócz tego, że jest czarne, to w niczym nie przypomina okna wiersza poleceń…

Nawiązując do wspomnianego używania dwóch monitorów na myśl przychodzi mi funkcja PiP - czy to realizowaną przez monitor, czy oprogramowanie.

3 polubienia

Komputer byl juz uruchomiony dwukrotnie.

“ponownie uruchomiony”?

Czy te okno jest cały czas , nawet przy uruchamianiu systemu ?

Tak, jest caly czas i zawsze jest na wierzchu. Myszka tez wchodzi pod spod. Klikam carl+alt+delate zeby zobaczyc co jest otwarte…i nic.
Tak, kompyter byl ponownie uruchomiony.

Poszperaj w menu monitora - funkcja PiP (Picture in Picture) lub coś w tym stylu.

2 polubienia

Kochani…Juz wszystko ok.
Zauwazylam, ze w trakcie uruchamiania systemu to okienko jest caly czas…wiec tak Saphrii…zaczelam losowo klikac przyciski na monitorze…zniknelo :slight_smile:
Dzeikuje za Wasze reakcje!
Pozdrawiam serdecznie :slight_smile: