UPLINK-grał ktoś?

(kubut) #1

Siemka. Grał ktos z Was w grę zwaną Uplink? Co o niej sadzicie? Jest dosyć sprzeczna z tematyką Vortalu ale chyba granie to jeszcze nic złego-tym bardziej w oryginała :smiley: Jak już pisze ten temat skorzystam z okazjii i zapytam się czemu mnie tak szybko teraz wykrywa? Wcześniej na luzach łamałem hasło, usuwałem/kradłem pliki i usuwałem logi, a teraz nawet złamać hasła nie nadążam :confused: Są tam jakieś programy w grze do zakupienia w grze które mogą mi pomóc? P.S.-nie zapominam się połączyć się po drodze z innymi komputerami :wink:

(system) #2

Ja grałem. Gierka na rozluźnienie. Może Cie odszukują bo np. nie kupujesz dodatkowej pamięci lub procesora? bramkę też opłaca się zmienić na leprzą.

Taka wskazówka, jak będziesz się łączył z komputerami to zawsze w pierwszej kolejności łącz się z bazą linków (nie pamiętam jak to się nazywa:/ to tam znajdują się wszystkie linki) hasło administratora tam się nigdy nie zmienia i to jest najleprze miejsce do kasacji logów. Pamiętaj że nie możesz kasowac wszystkich logó(jak wychodzisz to również pozostawiasz log, trochę to dziwnie wygląda jak w logach jest wyjście jak nie było wejścia;))

P.S.

Ja uwielbiam misje jak jest związana z korupcją bo można wtedy dużo zarobić, chyba nie muszę mówić jak;)

(Linkinparkkrotek) #3

Ja też w to pogrywam :slight_smile: Fajna gra :slight_smile: Troche problemów z nią od czasu do czasu mam bo się wiesza :frowning: , ale nie jest tak źle :D;)

Z misji to najbardziej lubie te gdy trzeba coś wykraść skasować itp. :smiley: Z tym łączeniem to najlepiej jak najwiecej połączeń do celu :smiley: i na sam początek dawać serwy banków itp. :):smiley: :wink:

(Ford Fokus) #4

A mi co chwile wyskakują jakieś błedy, to że wystąpił bład i zostanie zamknięty, to bład wyślij/nie wysyłaj :frowning:

(dżasny) #5

Gralem, ale nie jest to gra na wysokim poziomie - szybko sie nudzi... zlecenia sa monotonne... Ogolnie jest to gra na 1 wieczór do 1 weekendu

(kubut) #6

Ford -mi tez ten błąd wyskakuje :frowning: Nie wiem czemu... Ale je go wtedy przesówam na sam dół-chowam "za ekran" jak najbardziej się da-żeby tylko kawałek paska nazwy wystawał i gram dalej :smiley: A gra się nie zawierza mimo błedu :wink: Gram, zapisuje, wychodze i dopiero daje "nie wysyłaj" :smiley:

Dżasny -gra rzeczywiscie troche monotonna...ale fajnie zrobiona. Jaklby była trudniejsza to bym sie nie pogniewał...

(Linkinparkkrotek) #7

Ford ja wyczytałem na forum Uplinak że czesto te będey wyskakuja gdy jest wlażćona muzyka w grze :slight_smile: Najlepiej wyłączyc w ustawieniach :slight_smile: Umnie pomogło w pewnym stopniu :slight_smile: Zawiesza sie po długim graniu :frowning:

(system) #8

mam pytanie :

jak zapisać i wyłączyć te grę bo strasznie mi sie podoba ale nie moge znalezc zadnego exitu ani nic :frowning: niewiem slepy jestem czy co i konsoli tez nie moge znalezc ...

(Pioterek96) #9

DWD89 wciśnij ESCAPE.

(Krzychuu) #10

kubut , a o czym jest ta gra? :slight_smile:

(kubut) #11

krzychu13 Jesteś hakerem, i dostajesz różne zlecenia. Np. włamac sie do bazy danych, ukraść/znieszczyć/zmienić jakiś plik, i usunąć po sobie logi zeby nikt się nie kapnoł ze to Ty. Za zlecenia dostajesz kase i mozna kupywac sobie nowe oprogramowanie itp. Za dobrze wykonane zlecenia otrzymujesz coraz lepsze rangi, i trudniejsze zlecenia=bardziej płatne. Fajna gierka.

(Akira3179082) #12

Ta gra jest darmowa tak? Bo widze pobieranie na jednej stronie. Czy jest do niej spolszczenie?