Upload poczty

Witam, czy jest jakiś sposób by dokonać uploadu poczty. Zawsze logowałem się na skrzynkę pocztową ze strony www, jednak niedawno postanowiłem zainstalować sobie programik pocztowy Thunderbird - po instalacji programik ściągnął mi z konta całą pocztę i gdy zalogowałem się ponownie ze strony www z stwierdziłem że skrzynka jest wyczyszczona. Chciałbym odwrócić ten proces i załadować ponownie pocztę na skrzynkę i najlepiej by była posegregowana jak poprzednio tzn. wg pierwotnej daty odebrania.Oczywiście funkcja zachowania poczty na skrzynce nie była aktywna. Czy jest jakiś sposób ?

Jedyne co mi przychodzi do głowy to wysłanie tej poczty z programu na te konto mailowe, po uprzednim zaznaczeniu opcji zostawiania kopii wiadomości na serwerze :roll:

Też o tym myślałem ale nie rozwiązuje to problemu dat otrzymania wiadomości, które byłyby nowe. Chciałbym przywrócić stan wiadomości na serwerze do stanu poprzedniego. Czy macie jakieś sugestie ?

Sugestii brak.

Jedna to posegregować wiadomości na kliencie pocztowym i w takiej kolejności pojedynczo wysłać je na serwer.

Na drugi raz pamiętaj o “zaptaszeniu” opcji:

Pozostaw kopie wiadomości na serwerze.