Upload zdjec plików

Ktoś zna lub używa jakiegoś skryptu do ładowania zdjeć na serwer? generalnie chodzi o to ze klient sie rejestruje lub ma konto , loguje sie wybiera zdjęcia (pliki) z komputera i wysyła na serwer do własnego folderu…, ma swój folder z którego ktoś pobiera zdjęcia i odbija mu na papier…

html

/* wielkość pliku w bajtach */

Plik do wysłania:

PHP

<?php

$location = 'c:/usr/' . basename($_FILES['userfile']['name']); //folder do którego zostaną wrzucone pliki


if (move_uploaded_file($_FILES['userfile']['tmp_name'], $location)) {

   echo "Plik wysłany";

} else 

{

echo "Plik nie mógł zostać wysłany w tej chwili.";

}

?>

Tak wystarczy?

O! dobre dobra, z tym ze to z kompa na serwer… z tym ze chodzi o więcej plików np po 5 lub 10 i podzielenie na foldery żeby nowak miał sój folder na hasło a kowalski swój na hasło…

sprawdź to http://www.php.rk.edu.pl/w/p/wysylanie-pliku-na-serwer/

no klasa skrypcik… jednak nie ma podziału miedzy klientami, wszyscy korzystają z jednego folderu :frowning: nie zna ktoś jakiego skryptu Upload, jest tego od cholery w necie ale nie wiem jaki byłby dobry, zeby nie skalował zdjęć dzielił jakoś łądnie miedzy klientów

Przecież dopisanie kodu php by każdemu użytkownikowi tworzył się folder taki, jak jego login, a pliki które wrzuca zamiast do bezpośrednio głównej ścieżki szły do głowna/kowalski to 10 min dla wprawionych, 30 min dla piszących to pierwszy raz.

no właśnie… okazuje sie ze jednak jestem imbecylem… ktoś zna jakieś gotowce?

Ty w ogolę umiesz choć trochę php? Czy faktycznie liczysz na dopasowany dokładnie pod Ciebie skrypt w którym nic nie będziesz musiał zmieniać?

:frowning: szukam czegoś prostego (php nie znam , mam 1% pojęcie…) czegoś co juz istnieje jak joomla zeby tylko zainstalować pogrzebać i działa :smiley: