Upłynął limit czasu żądania

Witam

 

Od pewnego czasu mam irytujący problem, co kilka chwil, zrywa mi internet, dosłownie na kilka sekund. Uniemożliwia mi to jakąkolwiek rozgrywkę w gry sieciowe. Pinguję komputer w cmd, i co 20 pingów mam komunikat ,upłynął limit czasu żądania", co przekłada się na kilkusekundowy lag w grze. Posiadam internet radiowy 2mb, antena 5ghz na dachu, od niej kabel lan idzie wprost do mojego komputera. Problem zgłaszałem do dostawcy, i od 2 miesięcy mówią ze nie są w stanie tego naprawić, gdyż jest wszystko dobrze. Dodam że nigdy wcześniej takiego czegoś nie miałem, może to wina komputera, sam nie wiem…

Jakbyś zauważył (lub nie) to jest forum komputerowe nie serwis gdzie ktoś bierze pieniążki za pomoc. Sterowniki zainstalowane (głownie chipset, karty sieciowe) system aktualny bez wirusów spróbuj przeskanować system

 

Przeskanuj ADWCleaner uruchom z prawokliku jako Administrator. Najpierw Szukaj następnie Usuń.

Przeskanowałem. Dokładnie screen z jakiej sekcji? (podsumowanie, system operacyjny, CPU, RAM, płyta główna…?)

Podsumowanie.