Uprawnienia do aktualizacji poszczególnych użytkowników

Witam

Mam pewien problem. Na komputerze jest kilku użytkowników, chciałbym aby na kontach użytkowników standardowych instalowały się automatycznie aktualizacje, ale nie chce zmieniac uprawnień do instalacji innych programów. Chcę nadać takie prawa aby Użytkownicy nie mogli instalować nic orpócz aktualizacji Microsoft Windows XP Pro.

Kolejnym probleme z jakim sie borykam to brak automatycznych instalacji Corela 11. Za taką funkcję odpowiada “InstallShield Update Manager”.

Narazie chyba nie jest uruchomiony, a nie wiem jak go uruchomić aby sprawdzał automatycznie aktulizacje zainstalowanych na komputerze programów.

Nie bardzo wiem gdzie szukać rozwiązań na moje pytania.

Proszę o podpowiedzi i pomoc

Czy jeżeli mam w sieci kilka komputerów jest jakas ukryta funkcja aby akualizacje pobierał tylko jeden komputer i zapisywał na swoim dysku a pozostałe instalowały automatycznie aktualizacje z tego komputera?? Dodam, że nie jest on serwerem, tylk ozwykłym komputerem z systemem Windows XP Pr.

pozdrawiam

A te inne kompy mają xp

W correlu w opcjach gdzieś jest ta funkcja

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=34&id=26&Uprawnienia+w+Windows+XP++czesc+I+zasady+grupy+Windows+XP+Professional

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=34&id=27&Uprawnienia+w+Windows+XP++czesc+II+dostep+do+plikow

Polecam na kilka pytań na pewno odpowię

Witam ponownie…

Odnośnie mojego pierwszego pytania"

“Mam pewien problem. Na komputerze jest kilku użytkowników, chciałbym aby na kontach użytkowników standardowych instalowały się automatycznie aktualizacje, ale nie chce zmieniac uprawnień do instalacji innych programów. Chcę nadać takie prawa aby Użytkownicy nie mogli instalować nic orpócz aktualizacji Microsoft Windows XP Pro.”

w prezentacjach na stronie dobre programy jest dużo ciekawych informacji ale odpowiedzi na to pytanie brak…

Kombinowalem troche tworząc nową konsole itp… ale nie udalo mi sie… osiagną tego co chciałem…

Odnośnie mojego drugiego pytania:

:"Kolejnym probleme z jakim sie borykam to brak automatycznych instalacji Corela 11. Za taką funkcję odpowiada “InstallShield Update Manager”.

Narazie chyba nie jest uruchomiony, a nie wiem jak go uruchomić aby sprawdzał automatycznie aktulizacje zainstalowanych na komputerze programów.

"

w corelu nie ma opcji aktualizacji… corel korzysta z programu “InstallShield Update Manager”, wiem bo kiedyś gdzieś się z tym spotklałem…a i tak piszą też w instrucji od Corela… ale nie wiem jak go uruchomić w Windows XP. :cry:

Odnosnie pytania trzeciego o aktualizacje: CHodzi mi o usprawnienie aktualizacji koputerów w małej siecie… w sieci są rózne systemy od Windowsa 98 do Vista. DO 98 aktualizacji już nie ma… ale do Xp i Vista ukazują się… wieć mnie intereosowły by aktualizacje do XP i VISTA… jak zrobic aby pobierał je jeden wybrany komputer i dopiero z niego pobierały by pozostałe…

Pozdrawiam…

:cry: Czy mógłby mi ktoś opowiedzieć na moje pytanka??