Uprawnienia do katalogu na WinSerwer 2003

Dzień Dobry!

Sytuacja jest następująca:

Do serwera z systemem j/w podpięta jest sieć lokalna kilku stacji pracujących pod kontrolą XP. Użytkownicy pracują w domenie. Na serwerze mają swoje profile i.t.d. Wszystko działa dobrze , z jednym wyjątkiem. Kiedy na serwerze założyłem folder, udostępniłem go i ustawiłem zabezpieczenia, np. administrator domeny - pełna kontrola; użytkownik XY prawie wszystko, a pozostali tylko odczyt i wykonanie, bez prawa zapisu, to na żadnej stacji roboczej  NIKT nie może nawet do tego folderu zajrzeć, nawet administrator domeny. Folder jest widoczny, można go zmapować, ale nic więcej. Co robię nie tak?

Adam

W Windowsach zbytnio się nie orientuję, ale z tego co wiem jest tam opcja dziedziczenia uprawnień, włączałeś lub wyłączałeś może to?

Pamiętaj, że uprawnienia są na poziomie systemu plików (NTFS), jak i na poziomie udostępniania: pokaż co tam masz. Pamiętaj też, że w wielu wypadkach trzeba się wylogować/zalogować, żeby dostać ‘odświeżony’ token.

Dzięki za odzew, ale sprawdzić mogę dopiero w poniedziałek. Temat założyłem z domu.

Adam

PS. Z dziedziczeniem uprawnień też coś było, ale dokładnie to j/w.