Uprgade PC 600 zł [Co wybrać?]

Witam

Mam zamiar przeprowadzić uprgade mojego PC. Mam do wydania ok. 600 zł. Moja obecna konfiguracja to:

Asus M2V

Asus GeForce 7300GT 256mb

Proce AMD 3800+ x2

Ram 1gb Goodram [6400]

Zasilacz jakis tam Deer cos tam 350W

Chcial bym wsadzić do niego nowa karte graficzną i 4gb ramu.

Zastanawiałem się nad karta graf. Ati Gainward 4850 512MB. Oraz ramem good rama. Chciał bym wiedzieć czy ten zasilacz to uciagnie. Prosze podawac rowien inne propozycje ;]

Pozdrawiam

Zasilacz odpada zdecydowanie.

Hmm… Mam do wydania 600 zl a chce zeby ten sprzet uciagnol GTA 4 :smiley: Jaki tani dobry zasilacz moge kupic? Tak zebym zmiescil sie w 600 zl… :frowning:

musiał byś wydać jakieś 200zl na zasilacz.

:x

Fortrona z allegro 400W masz za 50-70PLN, ewentualnie ModeCom z serii MC od 70PLN za 350W

Koniecznie wymień zasilacz, przynajmniej na Mode Com MC-350

Grafika 4850 jest dobra, ale obawiam się, że Twój procesor może podcinać jej trochę skrzydła. A co do ramu, weź lepiej OCZ 4 GB

Za 600zł HD4850,ramu i zasilacza to nie kupisz

No nie ;d A co powiecie o karcie Palita 9600GT?

No to chyba dobry wybór. Spokojnie pograsz w rozdzielczości 1280x1024

A więc tak

Kupuje tego Palita

http://allegro.pl/item456306337_palit_g … f_vat.html

Ten ram ;p

http://allegro.pl/item455330267_ocz_4gb … is_fv.html

I zostanie 80 zł na zasilacz :smiley:

Co lepsze modecom czy fortrona?? ;]

mlody12 , nie bierz 4 GB koledzy mają chyba coś nie tak z głową, do tego kompa 4 GB to za dużo, dwa giga wystarczy tej samej firmy, w dodatku nie wiem czy znają takie coś jak max. ram na płycie głównej ? Co z tego , że do tej płyty można wsadzić 8GB, jak XP nawet tego nie wykorzysta.

Zdecydowanie bierz Modecom MC , bo FEEL pali komputer.

Z tego co wiem ten asus do 8 gb obsluguje :stuck_out_tongue: Niewiem co wziąść chce sobie w miare plynnie pograc w Crysisa itp… :expressionless:

Co fakt to fakt, Windows XP nie poradzi sobie z 4 GB ramu. Tak po za tym wątpie żeby GTA4 nie dawało rady płynnie pracować na tej karcie co wybrałeś i 2 GB szybkiej pamięci. No chyba ze masz manie ustawienia Antyaliasingu na co najmniej 8x…

Xp 32-bit obsługuje do 3GB ramu

Vista 32-bit podobno do 4GB jednak często są z tym problemy

Do obsługi większej ilości RAMU musiał byś mieć system 64 bitowy a na nim to już sobie nie pograsz.

myślę że 2GB spokojnie wystarczy.

A visty sie nie oplaca do tego pchac nie??

Zawsze Możesz Kupić 2x1 GB i 1x1 GB i masz 3GB.

Tiaaaa a masz kasę na viste ?

Nie wiem czy tak płynnie chodziła Ci Vista. Bierz pamięci 2 GB od OCZa lub A-data.

Co z tego kolego PawQo , że można mieć 3 GB, jak i tak dużej wydajności nie będzie. Prawie żadnej, zwłaszcza przy tym kompie.

Chodziło o to że proponowali 4GB a to przesada imo lepiej już 3 dać

PawQo , 4GB to głupota i 3GB to też głupota. Dwa to max.

Kupie 2 pod DDR2 6400 ;d No i mam jeszcze 1 taki w kompie. Chyba nic zlego sie nie stanie jak bedzie jeszcze 1 gb :smiley: