Uprzejmie prosze o spr Loga

Komputer mi chodzi dośc wolno i się czesto wiesza, wiec prosze o sprawdzenie powyższego loga, z góry THX!

uusuwanie w trybie awaryjnym: 023 - Start >>> Uruchom >>> services.msc >>> zatrzymaj i wyłącz NTSVCMGR, NTLOAD, Network DDE Client, Local Security Authority Server, Universal Plug and Play device driver potem ręcznie usuń pliki.

Całość co zaznaczyłem usun hijackiem :stuck_out_tongue:

Przy starcie systemu na chwile mi sie włacza proces wmiprvse.exe jako usługa sieciowa, co to jest?

No zobacz http://www.liutilities.com/products/win … /wmiprvse/ :wink:

Jednej rzeczy nierozumiem, jak mam usunąc pliki lub foldery których niema?

Pokaż nowy log pliki- są masz zaznaczone

Daj nowy log zaraz użyjemy Pocket Killbox Zaznaczasz opcję Delete on Reboot i w polu Full Path of File to Delete wklejasz ścieżkę C:\WINDOWS\System32\upnpdrv.exe i tak dalej C:\WINDOWS\System32\netddeclnt.exe i kolejną… Program poprosi o reset kompa … czyli resetujesz.

LOG OK

Start >>> Uruchom >>> services.msc >>> zatrzymaj i wyłącz Service: Remote Packet Capture Protocol v.0

Zbędniki w autostrcie:

Start >>> Uruchom >>> msconfig >>> w zakładce Uruchamianie wyłącz te wpisy.

Panel sterowania >>> Java Plug-in >>> Update >>> odptaszkuj Check for updates automatically.

Jeśli Quick i Real naprawdę potrzebne to proszę łupnąć i zastąpic ich odpowiednikami Real & Quick Alternative

Wielkie Dzieki :smiley:

Ale mam jeszcze jeden problem, przy instalowaniu lub odinstalowywaniu czegoś wyskakuje mi natępujący bład:

co z tym zrobić?

Rozwiazanie:

Nadal nic,wyskakuje ten sam błąd, a tak pozatym to ja musiałem utworzyć

i dopiero wpisać

ma być ale zobacz http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=14270

Ok…ale mi to jakoś nadal nic niedaje…i tak wyskakuje ten sam błąd…pomocy, niemam zamiaru ani ochoty znowu reinstalować windowsa :frowning: :frowning: :frowning:

Wyżej masz linka i spóbuj Przywracanie uszkodzonego rejestru

Ja osobiście z konsolą odzywskiwania mam złe wspomnienia, niema jakiegoś innego sposobu?

Ok zrób tak - fix:

Start >>> Uruchom >>> regedit i i przejdź do klucza:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurentVersion\Explorer\User Shell Folders

Tam w okienku po prawej stronie ma być dokładnie taka wartość:

*Recent REG_EXPAND_SZ %ALLUSERSPROFILE%\Menu Start\Programy\Autostart*

Sprawdź to. Jeśli tego nie ma lub wygląda inaczej zedytuj. Być może trza postąpić w ogóle na odwrót i to skasować. To się zobaczy.