UPS - czy dostarczy w sobotę?

Witam. Mam pytanie czy wie ktoś czy paczka dojdzie w sobotę ponieważ zamówiłam ps vita to znaczy mam zamiar zamówić w piątek o 12.00 i mam pytanie czy ups dostarczy paczkę w sobotę koszt przesyłki wynosi 28.61 i całą zapłata wynosi 750.51 opłata jest za pobraniem i jeżeli paczka nie przyszła by w sobotę to czy jak nie zostanie nikogo kurier w domu to co się dzieje z paczką za którą nie dokonano wcześniej zapłaty.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

 

Na forum piszemy w języku polskim, używamy “ś, ć, ź, ż, ą, ę, etc.”, oraz znaków interpunkcyjnych proszę użyć przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu posta i dokonać zalecanych poprawek, dziękuję za uwagę.

Dzień dobry…

strzalki38.gif

Do widzenia…

Sprawa jest prosta: standardowa usługa kurierska to dostawa w dni robocze czyli od poniedziałku do piątku. Jeśli chcesz otrzymać przesyłkę nadaną w piątek następnego dnia czyli w sobotę to musisz zaznaczyć taką opcję przy jej nadawaniu i wiąże się to z wyższym kosztem przesyłki.

Jeśli kurier nie zastanie nikogo w domu zostawi awizo albo podejmie kolejną próbę następnego dnia.

Dostawa w sobotę to specjalna opcja, zazwyczaj nie jest wykupywana.

Jak kurier nie zastanie nikogo w domu to zazwyczaj dzwoni i pyta kiedy się może pojawić. Lub zostawia kontakt/awizo, można odebrać w oddziale UPS.

Ale opcji żeby dostarczył w sobote nie ma .

Jeśli to aukcja np. na Allegro to skontaktuj się ze sprzedającym czy nie mógłby nadać przesyłki z odbiorem w sobotę.

To sklep domsary.pl