Ups - jak się zarejestrować?

Witam. Proszę mi napisać jak zarejestrować się na tej stronie. Co powpisywać w poszczególne okienka? Próbowałem już chyba z 10 razy i nic to nie daje zawsze jest jakiś błąd ;/

Z góry dzięki

POZDRAWIAM

link do strony----->http://www.ups.com/content/pl/pl/index.jsx

Masz napisane:

Nazwa:

    Wymagane

Adres e-mail:

    Wymagane

Identyfikator użytkownika:

    Wymagane

Hasło:

    Wymagane

    6-10 znaków

Wprowadź ponownie hasło:

O.K ale jak wpisuje to co chcę otwiera się strona w której akceptuje regulamin, otwiera sie anstępna wpisuje to co chę i wyskakuje jakiś błąd ;/

Dokładnie, co to za błąd?

Wpisywałem już wszystko co się da zmieniałem, kombinowałem na różne sposoby i nie mogę. Neon1992 spróbuj się zarejestrować, nic Cię to nie kosztuje. Zobaczymy czy Ci się uda.

daj

Nook o co C chodziło ?? :o

o duze N

nazwa nie może być taka sama jak identyfikator

Nie wpisywałem takiej samej nazwy co identyfikator. A tak w ogóle to zarejestrował się tam ktoś z was/ ma ktoś tam konto?

Ja się tam dzisiaj rejestrowałam i problem polegał na tym, że w adresie miałam nazwę miejscowości zawierającą polskie znaczki (ąłżóńśćź), po zastąpieniu ich normalnymi odpowiednikami przeszło. Dziwne że do tego nie pomyśleli nad zmianą tego!

Chciałam zamówić sobie przez ich stronkę kuriera do domu, ale po problemach najpierw z rejestracją, potem z stworzeniem zamówienia - jakoś ten formularz źle pomyślany jest, same problemy mam z nim, stwierdziłam, że szkoda czasu i wyślę paczkę sprawdzoną Pocztą Polską, która jeszcze nigdy mnie nie zawiodła, wprawdzie czasem długo idzie, ale zawsze dociera przesyłka i w idealnym stanie. No i cena za zwykłą paczkę ok 10zł, a w takim UPSie np. 30zł. Szkoda kasiorki po prostu.