Urachamiany laptop i blokada pulpitu


(Feleksa) #1

Nie wiem jak inaczej ująć w słowach ten błąd. Ale, uruchamiam laptopa niby nic. Loguje się wyskakuje pulpit i wszystko się blokuje. Nie idzie nic kliknąć co dopiero myszką poruszać, a jak już coś idzie zrobić to po 15min ale to jeszcze nie wszystko. Po tych 15 min dany program czy prawy przycisk klawiszy załonczy się ale na kolejne kroku u tak trzeba czekać dobre 5-10min. Co mam zrobić? nie mogę przywrócić systemu z płyty bo mam za dużo danych na dysku. A zanim przywrócę system to minie rok..


(Semtex) #2

W trybie awaryjnym występuje ten sam problem?

Na początek zrób skan przy pomocy http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... lware+1.38 dostaniemy wstępnie jakąś odpowiedź, wiem że przy tak słabo pracującym systemie będzie to trwało wieki ale proponuję sprawdzić tryb awaryjny i wykonać skanowanie też w awaryjnym.

BTW. wykonaj pełny skan wszystkich partycji...


(Feleksa) #3

to jest to ze w trybie awaryjnym cisza spokój, nic się nie dzieje, ja idę to ogarnąć i postaram się wieczorem wysłać raport/wieści

-- Dodane 16.06.2011 (Cz) 21:39 --

Wyszło tylko to

http://imageshack.us/photo/my-images/24 ... uupmy.png/

Czekam na dalsze informacje


(deFco247) #4

Plik znaleziony przez MBAM oceniając po nazwie nie jest trojanem.

Zastosuj się do tego: http://support.microsoft.com/kb/929135/pl


(Feleksa) #5

kamyk92

Tak usunąłem go uruchomiłem ponownie komputer, przy ładowaniu systemu normalnie ale przy logowaniu się to była masakra....

Zalogowałem się i jak wczytywał się ekran to minęło chyba z 10min zanim jaka kol wiek ikona wyskoczyła na pulpicie. Zajmę się tym programem popołudniu, wybacz ale muszę iść jeszcze do szkoły. Jak przyjdę zaraz się tym zajmę i wyśle raport.

Jeśli chodzi o tego trojana. To co wysłałeś mówiąc szczerze zaskoczyło mnie.. Mówiąc szczerze to dość pokaźny trojan o zasięgu globalnym i wciąż się mutujący.. No cóż jak na razie idzie wszystko sprawnie zobaczymy jak co się będzie działo popołudniu.