Urban terror 4.1 - któtki opis o grze

Nie wiem czy wiecie, ale ukazała się wersja 4.1 tej gry. Wersje 4.0 można pobrać w dziale “PO GODZINACH”. W wersji 4.1 zostały poprawione błędy i dodane nowe mapy. Został jeszcze zmieniony przydział amunicji w poszczególnych broniach. Polecam tą grę dla ludzi, którzy nie chcą bez sensu wydawać kasę na CS. Ta gra posiada wiele typów gry typu. Boba, surwiwal, flagi, nabijanie fragów, nabijanie fragów drużynowo itd. Zaletą tej gry jest podciąganie się, wiec można się dostać na każdy balkon.

Ktoś z was gra w tą grę???

no ja lubię w tą gre pograć

Zmieniono nieco obszary obrażeń. Czasami ma się wrażenie, że przez to gra stała się nieco trudniejsza.

P.S. Niestety, coraz rzadziej da się w nią normalnie pograć, bowiem na większości publicznych serwerów zawsze znajdzie się kilku cwaniaków na zabawy w “kamperkę”. Albo dziwaczeję, albo robi się tego coraz więcej :frowning:

Na ctf jakoś nie zauważyłem zbyt dużej kamperki. Na team survivor buwa różnie. Ogólnie gra wciąga i to znacznie bardziej niz typowo kamperski CS.

Trafienie na serwer ze zbyt dużą ilością “kampowania” to kwestia szczęścia. Mnie ono ostatnio nie dopisuje. Głupie rzeczy się zdarzają. Od miesiąca, przynajmniej raz dziennie trafiam na jakiegoś buraka, którego chyba dziewczyna rzuciła. Pogrywam sobie modelem babki i “ów burak” po prostu zaczyna zabijać mnie nożem. Brzmi to, oczywiście, tak głupio, że uwierzyć trudno. Niestety, nikt go nie wykopie, bo ciężko uwierzyć w taką głupotę. Conajwyzej poczytać sobie można, ze jak nie potrafię grać to mam sobie znaleźć inny serwer. Eh, starość nie radość.

By nie było OT: przebudowane mapki powalają. Wielokrotnie grywając w starsze wersje zdarzało się, iż brakowało mi tego “czegoś” w danej lokacji. A to np. dodatkowych drzwi, czy też drabinki. Autorzy postarali się pododawać pewne ułatwienia i przejścia. “Chaos” walki ciut większy. Po prostu miodno.

http://c.wrzuta.pl/wi11776/6ed036760023 … mMlh7&ft=f

Kto zeche wziąś mnie do klanu??? Wymiatam ładnie, bo gram już od 6 miesiecy. Schecią założe też z kimś klan.

Giera jest bajerancka :wink: Pykam niemalże nałogowo od newsa na vortalu o wersji 4.0.

Po ładnych kilku miesiącach grania w urt chciałem zobaczyć co ludzie widzą w cs… I zastanawiam się jak takie “coś” (nie nazwę tego grą) jak cs mogło zdobyć taką popularność, przecież urt jest o wiele lepiej zrobiony i o wiele bardziej grywalny niż cs.

P.S.

Pisałem do redakcji maila, dokładnie chyba do qbap, kilka dni przed ukazaniem się wersji 4.1, że niedługo wyjdzie, ale żadnego odzewu ze strony redakcji.

:frowning: