"Urban Terror", czy "War Rock"?


(system) #1

Witam, grałem długo w "war rock"-a, ale postanowiłem pograć w coś innego. Niedawno znalazłem na dobreprogramy.pl grę "Urban Terror 4.1", stwierdzam, że grafika i grywalność dosyć dobra, ale na komentarzach raz pisali, że to jest gra lepsza od "war rock"-a, a część, że odwrotnie... #-o Chciałem poznać opinię większej liczby osób, żeby się dowiedzieć, czy opłaca mi się tracić czaś i prąd na ściąganie instalacji i samą instalację... Proszę o opinie na temat tych gier i Waszą ocenę, która z gier jest lepsza?? :idea: :?:


(Goodprogram) #2

jak dla mnie lepszy jest warrock, grałem w to dośc długo, chyba mam jeszce konto

ale przestałem, bo za duzo trolli z cheatami


(Spectatorx) #3

Ja natomiast uważam, że urban terror jest jedną z najlepszych darmowych strzelanek którą uruchomisz na każdym systemie operacyjnym.

Niestety nie mogę porównać tych dwóch tytułów, bo w war rocka nie grałem, a w urt-a pykam często :wink:


(Drobok) #4

ja jestem za war rockiem do urbana się nie umiem przyzwyczaić grałem tylko godzine więc może się myle :smiley:

war rock jest spoko tylko

ale nie grając na polskich serwerach jest to minimalne (na polskich co 3 ma hacki ale co 5 korzysta) a na amerykańskim 1 na 40 więc jest ciekawie


(Dawiddek55) #5

ja mam bardzo negatywne nastawienie na tą grę, pobralem, ok, instaluję, włączam i na moim dobrym kompie zaskakuje mnie kosmiczne mulenie i niepłynność gry. Następnie restart kompa i windows ładuje się dłuuugo, RAMu zżera 1,20GB (norma u mnie ok. 500MB), KIS nie daje rady, dłuuugo i wolno skanuje nie da rady Defender też cienko, no i skończyło się formatem. Jestem pewny że to od tej gry, bo przed grą nie muliło.


(Drobok) #6

Jakiej ??

mnie war rock chodzi płynnie nie miałem z nim żadnych problemów


(Dawiddek55) #7

Urban terror, z DP


(Spectatorx) #8

Wątpię aby takie "przygody" zaoferował Ci urban terror. Zainstalowałem go ja i wiele innych osób i problemów nie powodował. Widocznie miałeś pecha.


(system) #9

Z waszych opini wynika, że w urbana można spróbować pograć, wielkie dzięki za wasze opinie... =D> Mam jeszcze jedno pytanko, mianowicie czy do najnowszego "urban terror 4.1" trzeba mieć zainstalowanego "quake 3", albo jakieś sterowniki grafiki, oprócz directX??? :?:


(Spectatorx) #10

Nie trzeba mieć zainstalowanego quake'a, ale zawsze warto mieć najnowsze sterowniki do karty graficznej i najnowszego directx.