Urban terror. Nie robi screenów i dem, nie pobiera map

Jak już każdy wzorowy grający użytkownik linuksa spotkał się już z najlepszą bezpłatną grą typu ala CS

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … a+weekend+

Zaczął się cup 2008 na Clanbase. Ku mojemu zdziwieniu nie będzie weryfikacji guidów, lecz nagrania z gry będą sprawdzane przez adminów z cb. Zaczynam grę 5vs5 z moim klanem wciskam ready i pokazuje mi nagrywanie dema, lecz gdy skocze grać i wchodzę w dział demos nie ma tego filmiku. Tak samo jest ze screenami. A ludzie piszą mi hax i każą mi wysłać demo:) Gdy brakuje jakieś mapy urt powinien zacząć pobierać pliki, a wywala jakiś error. Gdy emuluje exe wine wszystko jest ok. Tylko widać różnice w sesi i w fpsach. Możecie mi coś doradzić?

Pozdrawiam

Żeby urban terror pobierał mapy trzeba w opcjach włączyć autodownload. A pozostałe dwie rzeczy… Sprawdź czy w ogóle są pliki ze screena mi i demami w folderze gry.

lol. Wiesz, to chyba by każdy sprawdził.

Na 99% biblioteka libcurl źle się nazywa.

Odpal z konsoli, spróbuj pobrać mapę, jak odmówi, zminimalizuj i pokaż wyjście z konsoli.

Niedługo zrobię format i jeszcze raz pobiorę urbana. Może to coś pomoże

Nie pomoże… i tak będziesz musiał podlinkować biblioteke…

Ej podajcie Mi jak to zrobić, bo cup się zaczął. To ważne.

curl - patrzysz w konsoli jakiej nazwy biblioteki mu brakuje i linkujesz do niej…

Odpalasz Ur z konsoli, jak chce pobierać mapę i wywala błąd to minimalizujesz i szukasz błędu libcurl.so.X no such file. I jak masz to go pokaż, a ja Ci powiem jaką komendą to naprawić.

ale nie chodzi o brak o biblioteki tylko o prawa dostepu

to uruchom z roota :wink: