Uruchamianie aplikacji jako admin b/podania hasła

Witam!

Chcę uruchomić IncrediMail Xe na koncie standardowym, jednak muszę uruchomić IncrediMail jako admin, bo inaczej pokaże się taka informacja :

A na koncie administratora lub gdy włączę IncrediMail Xe przez PPM ->uruchom jako administrator, program włącza się normalnie.

Na koncie admina oraz na 2 standardowych są założone hasła.

Jak mam uruchomić ten program jako admin na koncie zwykłym bez podania hasła??

Z góry informuje iż konto admina jest moje, a standardowe należą do mojej mamy i siostry.

Moja Vista to HB SP1

Użyj SteelRun-As Programik stworzy plik wykonywalny z “zaszytym w sobie” nazwą użytkownika i hasłem. Oczywiście skróty do IncrediMaila muszą wskazywać na ten nowy plik .exe. Wpisy w rejestrze też, jeżeli IncrediMail ma być domyślnym, systemowym programem pocztowym.

Jeszcze coś, Jesli masz włączone UAC (a mam nadzieję, że masz!) to nadal będzie się pojawiało okienko UAC ale bez pytania o hasło. Wystarczy klepnąć OK.

P.S. Tak na marginesie, to trochę mnie dziwi zachowanie tego IncrediMaila. Na pewno ukończyłeś wszystkie etapy instalacji i wstępnej konfiguracji programu jako Admin?

InrediMail Xe (przynajmniej w wersji 5.7) jest przecież w pełni kompatybilny z Vistą

Jak instalowałem na standardowym to w pewnym momencie instalacja się zatrzymywała i później waliło w/w komunikat.

Przy próbie instalacji na adminie wszystko ładnie śmiga.

EDIT:

No niestety, ale u mnie steel runas sobie nie radzi.

przy uruchamianiu mam komunikat

Operation Failure

, a gdy klikam na new email występuje komunikat:

Error : Could not load the message properly, closing message.