Uruchamianie avasta

MaRtUś

Daleka z Tobą droga do domu, co nie znaczy, że nudna… :slight_smile:

Dwie usługi masz wyłączone -

avast Mail Scanner - winno być - Uruchomiono - Ręczny

avast Web Scanner -winno być - Uruchomiono - Ręczny

Próbowałaś je uruchomić ?

Pytanie - zdecydowana jesteś na avasta ? - wtedy wytniemy go całkowicie i zainstalujesz go od nowa pobierając nowy instalator - być może ten ma jakiś feler…

Proponuję też wkleić na Forum logi HijackThis, Silent Runners według sposobu podanego w linku - sądzę, że przy takim stanie ochrony jest to niezbędne, a Specjaliści od logów wyczyszczą ewentualne śmieci… :slight_smile:

Pozdrawiam

musisz usunąć avasta z rejestru i zainstalować jeszcze raz ja też tak miałem zrobiłem tak i idzie :smiley:

Widzisz,ja jak zainstalowałem wersję 4.7.942,to wywaliło osłone www,a mam wszystko powłączane tak jak trzeba.Gdy próbuję :dostosuj-wyskakuje mi komunikat:Odmowa dostępu,operacja nie mogła zostać zakończona.Nie mogę tego uruchomić.W starszej wersji chodziło jak należy.Ta nowa jest nie zabardzo.Jak odinstaluję,i zanim pobiorę inną,to nic w międzyczasie się nie stanie?

niet…

a co do logów to prosze:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=905053#905053

i jak uruchomić silent runnersa? :frowning:

Miklas

Założyłeś temat Problem z Avastem podjąłem go, nie kontynuowałeś, więc można było przypuszczać, że sprawa wyjaśnona.

Teraz podpinasz się z niedokończonym problemem do nieswojego tematu :?

Co to znaczy zainstalowałeś ? - odinstalowałeś poprzednią i zainstalowałeś 4.7.942 ? - nie akualizujesz programu automatycznie ? - przecież po to producent taką opcję udostępnił.

Osobiście,po aktualizacji nie zauważyłem żadnych problemów…

Przy takim podejściu nie można się dziwić, że problemy się mnożą…

Pozdrawiam

Złączono Posta : 09.02.2007 (Pią) 18:29

Odpowiedź znajdziesz w Problemy z uruchomieniem Silent Runners wklejając tytuł w " znajdź na stronie " przegładarki lub przewijając do dołu stronę podaną w linku. :slight_smile:

Pozdrawiam

taaa

wracając do tematu avasta, jakimś dziwnym cudem udało mi sie go zainstalować…

co prawda na partycji systemowej więc nie wiem, czy to będzie jakiś problem ale działa :smiley:

tylko teraz mam inne problemy… :-x

tak więc:

pewnego razu coś mi “pstykło” w głośnikach i w tym momencie siadło sterowanie (myszka, klawiatura) oraz mic i głośniki. Nie dało się nic zrobić. W związku z tym, restart. Wszystko pięknie śmiga i po jakichś 15 min to samo.

No to znowu restart.

Potem ze 2 razy mi sie sam zrestartował komp.

Kolejnego dnia, zanim system sie załadował, bootowanie zatrzymywało sie na etapie wyświetlenia screena z napisami dot płyty głównej (pojawia sie zawsze przed windą). Dopiero po wyjęciu dysku (mam kieszenie) i wsadzeniu jeszcze raz poszło.

Następnego dnia (wczoraj) zanim odpaliłam kompa, zdjęłam obudowe (jakby się wietrzył) i wtedy śmigał ślicznie.

Dziś, mam problemy ze zużyciem procesora. Prawie cały czas 100%.

Szczególnie jak jest włączony wmp. to mi zrzera jakieś 105 000k :o

troche dużo…

czy ktoś ma jakiś pomysł ocb?

z góry dzieki :slight_smile:

Złączono Posta : 21.02.2007 (Sro) 20:28

hmmm przy okazji załączę logi, może się na coś przydadzą…

HijackThis

Silent Runners

i jeszcze RootkitRevealer

Złączono Posta : 23.02.2007 (Pią) 16:34

Pozwoliłam sobie jeszcze wrzucić temperatury sprzętu bo może to ma jakiś związek z tymi utratami kontroli mego sprzętu… :frowning:

i jeszcze screena z programu speedfun

speedfunne0.png