Uruchamianie bluetooth w laptopie!

Bardzo prosze o pomoc. Nie znam sie zupelnie na komputerach a chcialabym polaczyć swoja komórkę z laptopem. Niestety nie mogę uruchomić bluetootha w komputerze. Zainstalowalam PC Suite - oprogramowanie do Nokii i Service Pack 2, bo przeczytałam na tym forum, ze to moze pomoc, ale niestety nic to nie dalo.

Bardzo prosze o pomoc, bo siedze juz nad tym drugi dzien i zaczynam sie czuć jak debil… :frowning:

Stella.

najierw podaj firme i symbol laptopa i jakie masz oprogramowanie i firme telefonu

twój laptop to …

twój system operacyjny to …

nie ma przypadkiem przycisku na obudowie włączającego bluetoch oraz wifi ;>

ja mam hp 6715s i ja mam przycisk bluetooth przy przycisku włączania i wyłączania

Laptop: Acer Aspire 3614 WLMi

Telefon: Nokia 7373

System operacyjny: Windows XP (jeśli o to chodzi… - przepraszam, ale ze mnie naprawde straszny laik…)

Dzieki, ze mnie nie olaliscie:)

Złączono Posta : 22.07.2007 (Nie) 17:49

Jeszcze jedno! Na obudowie rzeczywiście jest przycisk do włączania bluetooth, ale jak wciskam to na monitorze wyswietla sie komunikat - No device…

Skoro jest bluetooth to czemu nie moge go uruchomić?

sprawdź w menedżerze urządzeń czy jest zainstalowany bluetoch :>

czy to jest twój sprzęt ?

http://www.swiatkomputerow.pl/item.php?nr=1318

bo faktycznie wygląda na to że nie masz “bluta”

Najprawdopodobniej masz tylko przycisk niema zainstalowanego bluetootha

już sie z tym spotkałem przy tej marce (marny zabieg marketingowy)

Potwierdzam, ze mnostwo Acerow bylo w ten sposob oszukanych, ze mialy przycisk do Bluetootha, ktorego nie mialy w srodku. Z punktu widzenia firmy to marketing, z mojego - oszutwo! Tym bardziej, ze wtedy bardzo mily Pan w Vobisie goraco mnie do niego namawial i mowil, ze jest bluetooth. Teraz majac wieksza wiedze oddalbym laptopa drugiego dnia, niech mi wlaczy bluetoth albo odda pieniadze.

Jesli chcesz sprawdzic to nacisnik ten guzik i jesli na ekranie pojawi sie infomormacja “NO DEVICE” oznacza to, ze nie masz modulu.

Nie oplaca sie tego kupowac od Acera, bo koszty sa dosc wysokie, wiec jesli chcesz korzystac o kup sobie Bluetooth na allegro. Ja tez tak zrobilem. Jesli sie jednak zdecydujesz to instalacja modulu jest dziecinnie prosta i nie wymaga kupowania anteny (ktora jest juz zamontowana).

Oprócz Bluetooth telefon do peceta można podłączyć jeszcze przez port podczerwieni IrDA oraz za pomoca kabla USB. Sprawdż czy taki kabel nie został dołaczony do Twojej komórki?

co do acerów

jedna obudowa dla kilku/nastu różnych podwersji :wink:

więc się nie dziwcie, że jakiś lapek ma przycisk a nie działa mu bt ;]

co do sprzedawcy w vobisie - jest coś takiego jak niezgodnośc towaru z umową ;D

mam LG E500 i nie potrafie uruchomic bluetootha. on nie ma zadnego przycisku a pisze ze ma bluetootha. on byl kupiony w niemczech i w polsce wgralam polska viste bo niestety jej nie posiadal. moze facet z serwisu cos namieszal?? pomozcie mi bo juz mam ochote go wyzucic:( z gory dziekuje

Napisz coś więcej na temat twojego laptopa bo samo LG E500 niewiele mówi

http://pl.lge.com/proddivergent.do?cate … entId=0503

A instrukcję czytałaś na pewno tam jest napisane jak uruchomić jeśli tylko Twój model go posiada

ja mam bluetooth mam asus x70zseries i nokie