Uruchamianie DVD z grą - błąd "nie jest skojarzony program"

Dzień dobry,

 

Wkładam płytę DVD z grą (Remember Me) i kliknąwszy prawym na ikonkę napędu wybieram “zainstaluj lub uruchom program z nośnika”, pojawia się komunikat, że nie można (szczegółowa treść na screene w załączniku). Co więcej, jak wejdę w zawartość płyty (prawy klik>otwórz), to nie pokazuje żadnych plików. Mam Windowsa 10. Czy ktoś ma może pomysł, jak rozwiązać problem?

 

Pozdrawiam.

Pobierz isobuster http://www.dobreprogramy.pl/IsoBuster,Program,Windows,12956.html

Powinien uruchomić się na W10, tak piszą na innych portalach. Gdyby nie, to uruchomisz instalator w trybie zgodności z W8. Po zainstalowaniu isobustera znajdź przycisk i kliknij w “Wersja podstawowa” (darmowa). Potem włóż płytę do napędu, pomiń monit systemowy i wyświetli się zawartość płyty. Znajdź instalator RememberMe.exe i z opcji prawokliku kliknij w zainstaluj.

 

Dziękuję, działa, widzę pliki z płyty w tym programie. Ale teraz z kolei jak uruchamiam setup, to wyświetla mi się error “no language configured”. Dodam jeszcze, że to instalator Steamowy.

Widzę, że nie skonfigurowane opcje językowe i regionalne. Błąd instalacji.

Czytam także o innych sposobach zainstalowania gry np z totalwar.org:

 

No ale mam w opcjach regionalnych i językowych ustawione na “polski” i “Polska”…

 

A ten sposób z Total Wara nie dizała.

Jeszcze zauważyłem, że plik setup.ini jest uszkodzony - program raportuje błąd przy próbach otwarcia.