Uruchamianie gier na 2 monitorze

Witam

Mam do komputera podłączony jako 2 monitor TV LCD. Czy jest możliwość ustawić w Windowsie, lub jakimś programem by gry od raz włączały się na TV zamiast na monitorze PC? Z programami nie ma tego problemu bo albo mają taką opcje, albo wystarczy po prostu je przeciągnąć na 2 ekran i już tam pozostają. Za to nie wiem jak zrobić coś takiego w przypadku gier. Lubię sobie ułatwiać życie więc jak jest jakaś opcja by nie wchodzić za każdym razem do panelu sterowania to będę wdzięczy. :slight_smile:

Wspomnę jeszcze że dublowanie ekranów odpada bo obydwa pracują w różnych rozdzielczościach.

Podaj model karty graficznej.

Ati Radeon HD 4800

Może ten program: http://domenatestowa.wordpress.com/2010 … onitorach/ albo ustawienia gry/panel sterowania karty graficznej?

:arrow: CLICK

Ustaw (nawet tymczasowo) pożądany monitor jako główny. DirectX (kiedyś) wymagał uruchamiania na głównym monitorze.

Jak ustawie TV jako główny monitor to wyświetla się na nim też Windows, a mnie chodzi tylko o same gry i wybrane programy się na nim uruchamiały ( z programami sobie dałem radę) a reszta na zwykłym monitorze przy PC.

Testowałem Ultramon ale nie zdaje egzaminu

Ale przecież wystarczy w ustawieniach pulpitu powielić ekrany.