Uruchamianie gier na tablecie - java na androida

Witam, mam problem z odpalaniem gier na tablecie. Jaki programpowinienem zainstalowac aby to zmienic?

A nie łaska napisać jaka to gra ? Jeszcze można napisać jaki tablet, ROM itd. Wróżek tutaj nie ma nawet na pół etatu.

Yarvik Xantia 10`,angry birds, 1GB. czy cos jeszcze bedzie pomocne? To gift na gwiazdke dla mojej corki, a ja nie znam androida, dzialamna windowsie:-) i nie mam pojecia jak sie do tego zabrac…:slight_smile:

marczelllo , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). dostosuj swojego posta do tej zasady.

Ok, ale, po pierwsze nie wim jak uzywac polskich nakow na talecie, niestety, a po drugie jestem tu od bardzo krotkiego czasu. ilka godzin… Wiec jesli ktos moze mi pomoc to bede wdzieczny:-) , a za kolejne upomnienia i reprymendy Dziekuje! !!

Dodane 23.12.2012 (N) 1:08

Noi co chlopaki:-)

Dodane 23.12.2012 (N) 1:10

Nie mam helpera, a bardzo go potrzebuje:-)

Dodane 23.12.2012 (N) 1:17

A kiedys mowili, ze dobre programy skupiaja super ludzi , ponoc zawsze pomogaja, …

Na stronie producenta nie widzę takiego modelu, podaj pełne i poprawne oznaczenie.

Czy tablet ma zainstalowany android market lub google play (powinno się wyświetlać na liście aplikacji)?

Angry Birds przecież działa już na prawie każdym tablecie i telefonie, to tutaj też powinno działać. Pewnie jest Google Play, chyba że z tabletem było zainstalowane.