Uruchamianie gier po dłuższym czasie

Otóż mój problem wygląda tak.

Większość gier, które mam na komputerze trafił szlag. Wszystko ładnie chodziło jeszcze tydzień temu grałem w TheSims3, a teraz włączam pokazuje się klepsydra i nic w procesach gra się znajduje, a tu nic. :expressionless:

Nic nie usuwałem ni nic. Jeszcze, gdy dziś instalowałem grę, wpisałem klucz cd-key dalsza część instalacji uruchomiła się dopiero po dwóch minutach i tak było za każdym razem.

Następną sprawą jest Gadu-Gadu 10.

Po formacie wszystko lajcik chodzi, po pewnym czasie wyskakuje CrashReporter i w żaden sposób nie mogę tego wyłączyć. Ponowne instalowanie komunikatora nic nie pomaga. Włączam komunikator i crash reporter.

Trzecia i zarazem ostatnia sprawa to procesor. Gdy włączam grę “Metin2” Gierka MMO RPG, procesor grzeje się do 50C tak wykazuje program “Speed Fan”, a użycie procesora 40/50 %. Przy innych grach taki problem nie występuje.

Pozdrawiam i liczę na szybkie konkretne odpowiedzi. :slight_smile:

Dzięki :slight_smile:

Ściągam nowe Gadu-Gadu i zobaczymy jak pójdzie.

A co do reszty problemów ma ktoś pomysły?

kamil10506, ale gdy gra jest wyłączona procesor ma 30/35 C, a komputer czyściłem.

Dodane 20.02.2011 (N) 8:01

Odświeżam temat.

Gadu-Gadu Chodzi.

Niestety gadu-gadu nie chodzi znów…

zobaczę ze sterownikami.

Zrobiłem tak i jest taki problem.

Wczoraj wieczorkiem chodziło, a dzisiaj znowu pojawia się ten błąd. :wink:

Gry też nie chodzą.

Pobierz AQQ tam też możesz być zalogowany na GG a jestem prawie pewien że nie będzie Ci się wyłączać.

Nie wiem co się dzieje.