Uruchamianie gry bez spełnienia minimalnych wymagań

(Slawexis) #1

Gdzieś słyszalem o takim czyms, że można by było włączyć grę nie spełniając wymagań. Mam The sims 3 i kartę graficzną Radeon 9200 która obsługuje tylko Pixel SHader 1.0. Kto da ten program??

(kamil19116) #2

Z tego co wiem to nie ma takich programow. Nie dowiesz sie czy pojdzie jak nie zainstalujesz.Wymagania swoja droga sa bardzo wazne ale moze fart pozwoli Ci grac.Wszystko zalezy od sprzetu.

(Jolka112) #3

Próbowałem na tej karcie grać. Najmniejsze detale, wolne wykonywanie komend,ale idzie ruszyć. Jak Cię to nie zniechęci to powodzenia.

(Slawexis) #4

Grałeś na tej karcie? Dziwne, bo kiedy włączam simsy to pisze mi że moja karta nie obsługuje funkcji pixel shader przynajmniej w wersji 2, więc jak mogłeś grać na karcie z pixelshader 1? Albo coś kręcisz, albo mam coś na karcie xxxxx.

(Jolka112) #5

Nic nie kręcę, ta karta obsługuje pixel shader 1.4 a nie 1.0 i vertex shader 1.1. directX 8.1. Poszukaj sterowników omegi do niej, ja teraz nie pamiętam wersji bo już nie mam tej karty, spaliłem ją podkręcając.

(Mularczyk Maciek) #6

Czy przypadkiem nie chodzi o Swiftshader?

(Slawexis) #7

No i kurde o to chodziło! !!

(Mularczyk Maciek) #8

Daj znać jak u Ciebie zadziała oraz jaką masz konfigurację sprzętową (poza grafiką). Jestem ciekaw co ten programik potrafi :wink:

(Slawexis) #9

Szczerze? Włączam simsy i klikam takie >>(...) czekam 7 minut ni /cenzura/. A Pan z góry, niech kitu nie wciska, że mu gra wchodziła, chyba pomyliłeś się , że pytałem się o The Sims _ 3 , a nie o The Sims _ 2 _ ![!!](https://forum.dpcdn.pl/uploads/iconwykrzyknik.gif)

The sims 3 wymaga przynajmniej karty Radeon 5500!!

(Magik) #10

slawexis , trochę kultury proszę. Nawet jeśli ktoś się pomylił, nie musisz nazywać go osłem.

Edit :

Moja uwaga nie była zaproszeniem do dyskusji. Oba posty poleciały jako OT, a kolejne tego typu będą skutkowały ostrzeżeniami.