Uruchamianie gry - " Pamięć nie może być 'written' &quo

89846359cd9.jpg

właczam grę i występuje taki błąd. mój komputer w pełni spełnia wymagania tej gry, nawet jest dwukrotnie lepszy. specjalnie nawet zainstalowałem tego directx’a z płyty, gdyż myślałem, że w tym może tkwić problem. mimo wszystko ciągle pokazuje się ten alert. co powinienem zrobić ?

Spotykam się z tym błędem dosyć często nie dotyczy tylko gier .

Podejrzewam że to kolejny błąd windowsa , podzespoły nie wchodza

w rachube .

P.S: ktoś może coś o tym powiedzieć ?

Czy problem występuje tylko na tej grze, jeśli tak to znasz odpowiedz.

tak, występuje tylko przy tej grze, jednak wątpie czy to jest problem gry. to zapewne jakiś problem/niespodzianka od windows

“Pamięć nie może być ‘written’” to jeden z tych błędów, które tak właściwie nie wiadomo co dokładnie powoduje i jak je ewentualnie naprawić. Najprawdopodobniej któraś z bibliotek gry odwołuje się do innej, obecnej w systemie biblioteki (dll, ocx czy innej) w niedozwolony sposób. Albo po prostu odwołuje się do nieistniejącej lub zmienionej funkcji. A największy kłopot polega na tym, że bardzo trudno jest jednoznacznie określić co i gdzie powoduje konflikt a jeszcze trudniej coś z tym zrobić. Jedyna szansa (jesli gra/program działał poprawnie i nagle przestał) to albo zgadnąć skojarzyć co było w międzyczasie instalowane/upgrade’owane i albo odinstalować albo przywrócić starszą wersję potencjalnie konfliktowego programu. Czy też sterownika. Inny sposób (niestety bolesny i czasochłonny) to czysta instalacji systemu i niezbędnych sterowników i potem tylko gry. Jesli będzie OK - gra jest w porządku a winny jest inny program. Który? Można sprawdzić tylko instalując kolejno używane przez siebie programy i obserwowanie co się dzieje.