Uruchamianie laptopa z Vista home premium

:? Witam wszystkich,a więc mam od ostatniego czasu dziwny problem w laptopie .Otóż podczas każdorazowego odpalania wyskakuje mi zaraz po uruchomieniu na pulpicie komunikat : URUCHOMIENIE TEJ APLIKACJI,NIE POWIODLO SIE PONIEWAZ NIE ZNALEZIONO Productinfo.dll.PONOWNE ZAINSTALOWANIE APLIKACJI MOŻE NAPRAWIĆ TEN PROBLEM. gdy naciskam ok wyskakuje mi znowu okienko i w nim informacja : Stbapp.exe-NIE MOZNA ZNALEŚĆ SKŁADNIKA. Niewiem co mam zrobic z tym problemem szukalem na necie podaja ze to niby wirus lub trojan ,powiem szczerze że zgłupialem i nie mam juz sily .Prosze o fachową poradę lub pomoc .Może ktoś miał już taki przypadek lub wie co zadzaiłać.Czekam :?

Faktycznie jest to wirus. Może to ci coś pomorze http://translate.google.pl/translate?hl … D%26sa%3DG

W ostateczności możesz uruchomić Recovery /jeśli laptop nie daje się uruchomić ani normalnie,ani w trybie awaryjnym.Recovery przywróci system do stanu fabrycznego,bez sterowników,programów.Sposób jej uruchomiania masz w instrukcji,zwykle jest to wciśnięcie klawisza F8 w czasie startu.Jeśli system startuje,przeskanuj go Spybot Search & Detroy oraz Ccleanerem.

Witam dziekuje za pomoc próbowalem programem rr ale mi niepomogl-pomeczę sie .

Może przeleć system tym:Klik,pelny skan wszystkich dysków.W sumie najlepiej by było gdybyś poprosił Moda o przerzucenie do działu “Bezpieczeństwo”,tam zostaniesz poproszony o odpowiednie logi i któryś “Szpec” pomoże Ci się pozbyć syfu.

Dziękuje własnie juz od godziny skanuje system i mam zainfekowane 42 obiekty zobacze finał na koncu.Pozdrawiam jak sie nieuda to zrobie jak napisales pozdro …

Dodane 01.10.2009 (Cz) 18:59

Wiec po przeskanowaniu systemu programem Malwarebytes po 2 godzinnym pelnym skanowaniu zatrzymalo sie skanowanie i laptop mi sie wyłaczyl ponadto wyskoczył jakis wiersz polecenia (caly ekran niebieski )i cos tam … nie zdażylem przeczytac.Po powtórnym właczeniu raz jeszcze acząlem skanowanie ale szybkie i powiem ze udało sie .Nie wyskakuje mi juz zadne okienko system zablokowal niektóre programy i jak narazie jest ok.Dziekuje wszystkim za pomoc .Wrazie jakichkolwiek problemow odezwe sie .Lub niech ktos podpowie jaki program jest jeszcze dobry do skanowania oprócz Malwarebytes??.POZDRAWIAM

Spybot Search & Destroy.Pozdrawiam