Uruchamianie paska Quick Starter

Witam. Posiadam laptopa Samsung z Windows 8. Miałem przypięty od początku taki pasek (wygląda jak ten w apple) o nazwie Quick Launcher. Miał on skrót uruchamiania w pasku szybkiego uruchamiania Windows. Przez przypadek go odpiąłem i teraz nie mam pojęcia jak go znaleźć i uruchomić od nowa. Wie ktoś jak to zrobić?

Nie wiem, czy o to chodzi?

Prawym przyciskiem myszy na pasku i z menu kontekstowego wybrać Paski narzędzi, następnie Nowy pasek…

W polu okna wpisać (skopiować):

%userprofile%\AppData\Roaming\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch

i zatwierdzić.

“Quick launch” pojawi się obok zasobnika systemowego. Ponownie nacisnąć prawym przyciskiem myszy na pasku, odznaczyć opcję przy Zablokuj…

Kliknąć prawym przyciskiem myszy na dodanym pasku, odznaczyć opcje Pokaż tekst i Pokaż tytuł i rozciągnąć pasek w lewo.

PS. Pomyłka! Opis dotyczy systemowego paska Quick Launch. Sorry!

Mówiąc szczerze, mam ten sam problem i to rozwiązanie nie jest tym, o co chodzi.

Samsung dodaje do laptopów z Win8 właśnie taki program (nie wiem, czy to program czy coś, nie znam się za bardzo na komputerach), na pasku zadań się wyświetla, Quick Starter i po włączeniu go, wygląda on mniej więcej tak: http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRqO5YqgM4QTC3NZ9fhH5nYHMxa_BbVonpOhLdna1PymMxLXpmCeadz6PBd. Ma więcej ikonek niż ten pokazany, właściwie. Na początku użytkowania cały czas miałam go na pasku, nagle zniknął, a wyszukiwanie go zarówno ręcznie w folderach, jak i przez wyszukiwarkę win8 nic nie daje. Pojawia się ikonka, gdy wejdę w odzyskiwanie systemu, z pierwszej kopii zapasowej, jaką on zrobił, ale wygląda jakby był odinstalowany (jak? przecież ja niczego nie odinstalowałam?).

Zrobiłam, jak wyżej napisano, ale pojawia się jedynie po prawej stronie na pasku napis Quich Launch (pal licho czy to nazwa czy ikonka), a po rozwinięciu wyświetla opcję: Pokaż pulpit, przełącz między oknami, samsung kies, pc studio czy IE (swoją drogą, wyświetla mi po prostu jakiś przedwojenny pasek, skoro jeszcze jest tam IE). A tymczasem po uruchomieniu Quick Startera (http://imageshack.us/photo/my-images/707/quichstarter.jpg/) wyświetlały mi się ustawienia, menu start (za tym tęsknię najbardziej) czy przyciski wyłączania laptopa.

Jak go odzyskać? Szukałam po internecie, celem pobrania, zarówno przez google jak i na stronie samsunga (instrukcje, poradniki, pytania, oprogramowanie - nic) i oczywiście nic nie znalazłam. ;/

EDIT: Problem nieaktualny. Na moim Samsungu rzeczywiście był odinstalowany(?). Wystarczy wejść w SW Update (w aplikacjach Samsunga), wpisać Quick Starter w wyszukiwaniu, gdy się już otworzy, a następnie zainstalować najnowszą wersję. Później przypiąć do pasku zadań.

To było banalne, ale nie wiem, jak usunąć post, więc daję edit.

Rozwiązanie wyżej opisane dotyczy właśnie paska Quick Launch. To nie jest to samo, co Quick Starter, który najwyraźniej jest odrębną aplikacją firmową Samsunga, a którego ja nie znam i nie wiedziałem, że istnieje. Sądziłem, że autorowi tematu o chodzi o Quick Launch, ale się pomyliłem.

Najedź kursorem na prawy, górny róg pulpitu, pojawi się pasek, gdzie znajdziesz pole “wyszukiwanie”, najedź ponownie kursorem na aplikacje i wpisz Quick Starter, a po lewej stronie ekranu zobaczysz, gdzie jest zlokalizowany, kliknij i go otworzysz.