Uruchamianie połaczenia sieciowego z startem systemu

Mam internet bezprzewodowy i połączać się muszę ręcznie a chciałbym żeby samo łączyło przy starcie tak jak jest z połączeniem lokalnym .

W jaki sposób utworzyłeś to połączenie? Bo o ile wiem, w Windows tylko połączenia typu Dial-up i Adsl wymagają ręcznego włączenia. Inne włączają się automatycznie. Chociaż rzeczywiście, połączenia z siecią bezprzewodową, zwłaszcza w Viście uruchamiały się bardzo długo.

Jest to polaczenie telefoniczne, utworzylem przez “kreatora nowego polaczenia”

No to usuń je i utwórz nowe korzystając z kreatora sieci bezprzewodowej. Czy jakoś podobnie. Nie podam dokładnych nazw i lokalizacji, bo te są dostępne tylko w systemach z zainstalowaną i poprawnie wykrytą bezprzewodową kartą sieciową.

P.S. Pierwszy z brzegu, znaleziony w google ilustrowany tutorialik tworzenia połączenia bezprzewodowego -> http://www.resman.rzeszow.pl/

Oczywiście wszystkie dane dot. zabezpieczeń i uwierzytelnienia w sieci musisz wpisać swoje.

Tylko ze ja mam modem bezprzewodowy a nie karte bezprzewodową i jest on w zakladce modemy

Dodane 05.05.2010 (Śr) 13:12

Rozwiazalem problem. Wystarczalo sciagnac program Autoconnect i samo laczy po starcie.

Zamykam :smiley: