Uruchamianie programu przed zalogowaniem

Witam

Czy da się uruchomić jakiś program np. Wrod’a zanim się zaloguje do na swoje konto tzn. komputer działa cały czas i chciałbym żeby np o 10 uruchamiał się Word na danym koncie żeby użytkownik po zalogowaniu się widział od razu okienko Word’a. Udało mi się to osiągnąć ale tylko połowicznie tzn. za pomocą Harmonogramu uruchamiam Word’a o danej godzinie ale niestety po zalogowaniu się na konto użytkownika nie widać okienka Word’a a tylko w Menedżer można zobaczyć że proces się uruchomił.

Czy coś z tym można zrobić ???

Ps. Word jest tylko przykładową aplikacją

System operacyjny Windows XP Pro

Spróbuj wrzucić skrót Worda do folderu Autostart ,nie pamiętam jak to jest w XP ale zobacz > właściwości skrótu > przy Uruchom można wybrać np Zmaksymalizowane okno .

Jeśli dodasz skrót do autostartu, to program zacznie uruchamiać się dopiero po zalogowaniu, a nie o wyznaczonej godzinie. Rozwiązania problemu nie znam.

muchozol , Racja.

Ja w sumie nie za bardzo rozumiem potrzebę…

To znaczy tak ,czy program ma się uruchomiać na bieżącym koncie po zalogowaniu ?

Czy o danej godzinie ?

I czy to wszystko dzieję się w obrębie jednego konta ?

Sprawdź RoboTask

Chodzi o to że na tym komputerze zainstalowany jest program który jest zabezpieczony za pomocą kluczas sprzętowego HASP 4 i jeśłi siedzę przed tym kompem wszystko działa ok ale jak połącze się do niego przez zdalny pulpit to wywala mi błąd “Nie znaleziono klucza zabezpieczającego” i właśnie dlatego szukam sposobu jak to obejść, ponieważ jeśłi program jest już uruchomiony i ktoś połączy się za pomocą zdalnego pulpitu to może spokojnie pracować. No chyba że ktoś wie co blokuje dostęp do tego klucza przy połączeniu przez zdalny pulpit ???

Teraz to jest jasna sprawa.

Problem z dostępem do programu ,nie do kompa ?

A może da się z harmonogramu uruchomić program ,jak masz dostęp zdalny do harmonogramu ,utwórz zadanie ,potem prawy na zadaniu > uruchom :?: .Teraz sprawdzałem i działa ,bez jakiś tam wyzwalaczy itd ,w akcji ścieżka do programu , no i zezwalanie na uruchomianie na żądanie.Sprawdzałeś RoboTask ?