Uruchamianie programu z uprawnieniami administratora na koncie lokalnym bez podawania hasła

Panowie, mam problem z aplikacją do sterowania pracą wentylatorów. Program uruchamia się tylko na koncie administratora, a chciałbym by działał również na zwykłym koncie lokalnym bez jakiegokolwiek wysiłku ze strony użytkownika(aplikacja ma opcje autostartu). Próbowałem użyć polecenia “runas”, ale otrzymuję komunikat o konieczności podniesienia uprawnień. Windows 10. Da się to jakoś rozwiązać?

Pozdrawiam.

A jak na koncie admina dasz na pliku prawym, właściwości, zabezpieczenia, wybierzesz usera, wyedutujesz na pełny dostęp?

albo

runas /user:Administrator “cmd” < “haslo.txt”

ok, udało mi się dojść do etapu w którym jestem w stanie uruchomić aplikacje przy pomocy runas. Musiałem aktywować konto administratora. Wciąż jednak mam problem, wpisuję komendy przy pomocy PowerShella uruchamianego jako administrator i za każdym razem znowu muszę podawać komendę i hasło, a chcę by program automatycznie się uruchamiał po zalogowaniu bez żadnego wysiłku użytkownika.

Jeżeli przekazałaś mu uprawnienia, to po co uruchamiasz powołując się na konto administratora?

Udało mi się rozwiązać problem poprzez odpowiednio zaplanowaną czynność w “kalendarzu zadań”.
Pozdrawiam.