Uruchomiana aplikacja chowa się do do paska

Hej,

Mam mały problem z 7 HP. Otóż nie wiem czemu, ale nowo otwarte programy chowają się do paska… Np. jest otwarty folder ze zdjęciami klikam na fotkę i otwiera się przeglądarka zdjęć no to powinna przykryć okno folderu… a ona się chowa do paska i aby odtworzyć przeglądarkę zdjęć to trzeba ją wywołać z paska… Jest to dość upierdliwe… pewnie gdzieś zaznaczyłem w opcjach coś ale nie mogę dojść gdzie to mogłem pozmieniać… Pomoże ktoś? :slight_smile:

nie dziwie że nie znalazłeś bo słownik tu potrzebny

http://forum.dobreprogramy.pl/aplikacje-minimalizuja-sie-uruchomieniu-t436321.html

W menu start kliknij prawym myszy łącze 'Komputer"-> Z kontekstowego “Właściwości”-> w nowym oknie po lewej “zaawansowane ustawienia systemu”-> Wydajność-> pokaż screen z nowo otwartego okna…

Przy okazji zmień opcję na “Najlepsza wydajność” Zastosuj i OK, po tym zmień na “Dopasuj do uzyskania najlepszego wyglądu” Zastosuj+OK, sprawdź czy pomogło :wink:

Hej wykorzystałem wasze rady i niestye nie pomogły… Korzystam z programu Stardock Object Dock. Lubie mieć minimalizm na pulpicie :stuck_out_tongue: I chyba jednak on blokuje okna… bo jak go wył to wszystko jest ok…

GDzie w programie mogę znależć opcję która będzie pozwalać aby aby nowo otwarta aplikacja miała pierwszeństwo?