Uruchomienie aplikacji java na darmowym serwerze

Witam mam taki problem. Mam aplikacje java i zależy mi żeby pracowała jak najwięcej czasu. Zastanawiam sie czy nie ma możliwości odpalenia jej na serwerze takim jak cba(ważne żeby był darmowy). Aplikacja to zwykły programik graficzny, kilka przycisków skromne menu itp.

Hmm aplikacje Javy z założenia odpalają się na kliencie - tj komputerze docelowym :stuck_out_tongue:

Nie za bardzo widzę możliwość odpalenia na serwerze - do tego służy PHP - aplikacja uruchamia się po stornie klienta. Tylko nie wiem jak z czasem działania aplikacji na darmowych serwerach :stuck_out_tongue:

właśnie a mi zależy żeby zrobić to troche odwrotnie, czyli nie ma takiej możliwości? np serwery jak od cs-a i przez ssh próbować? tylko coś darmowego bym potrzebował…

No raczej ciężko odpalić takie coś na darmowym serwerze, mi na yoyo nie chciał WordPress odpalić. :shock: No a serwery typu Multiplayer są dość drogie… Powiedz czy Twoją stronę będzie oglądało dużo osób, czy tylko taka dla siebie. Bo jeśli będzie miała oglądalność, to może lepiej wykupić już jakiś tańszy serwer?

hm nie zrozumieliśmy sie, nie wiem nawet czy to możliwe ale chodzi mi o to żeby ten programik działał i tyle. Nie będzie on miał nic wspólnego ze stroną. To ma być coś jak gg działające i pokazujące że jestem dostępny, tylko że w javie, no i nie chodzi o gg :smiley: