Uruchomienie/instalacja systemu kończy się wyświetleniem "_"

Wtam, tak jak widać na filmiku [http://youtu.be/hqu0oMpZGjk ] mam problem z uruchomieniem windowsa, przy uruchomieniu po wybraniu opcji jak na filmiku (na każdej to samo) wyskakuje " _ " i tak cały czas. :twisted:

Laptop też nie widzi pendriva z windowsem (programy do bootowalnego pendrive’a też nic nie pomogły), przy uruchomieniu mimo że zaznaczone jest by czytał z pendrive, omija i przeskakuje do ładowania widnowsa ( to co na początku). Dodam że laptop nie posiada napędu CD/DVD. Pozostaje tylko USB do wgrania nowego systemu. Przy uruchomieniu laptopa wdać że na początku czyta pendrive (dioda pendrive się migota), ale po chwili wyłącza.

Ma ktoś jakiś pomysł jak mogę wgrać nowy system?

Z góry dzięki za odpowiedzi. :slight_smile:

http://youtu.be/hqu0oMpZGjk

Sprawdzałeś jakąś dystrybucję linuksa jak się zachowa?

Poza tym, polecam sprawdzić z innego pendrive. U mnie jest przykładowo tak, że lap dosyć “kapryśpny”, nie z każdego bootuje.

Na dwóch pendrivach próbowałem, zarówno Windows 2000 jak i 98 wgrać, bez skutków. :confused:

A jeśli bym napęd CD podpiął do tego laptopa i próbował bootowac z płyty, to jaką przejściówke bym potrzebował? Orientuje się ktoś przez jakie wyjście na laptopie bym mógł napęd podpiąć?

Hej,

Najprościej przez USB - zwykły napęd CD/DVD z interfejsem USB.

Pozdrawiam,

Dimatheus

No tak, dzięki za odpowiedź, ale skoro nie czyta pendrive’ów to nie wiem czy będzie “widział” napęd CD pod USB.

Nie mam pomysłów jak innym sposobem wgrać system, próbowałem nie tylko z Windowsem. ;/

Bo sformatować ten dysk raczej bez systemu (a na nim odpowiedniego programu) się nie da.

Mimo wszystko dzięki panowie za odpowiedzi, chyba nic więcej nie wymyślimy :slight_smile:

Hej,

Spotkałem się już z sytuacjami, że komputer nie chciał uruchomić instalacji z bootowalnego pendrve’a, natomiast z płytki uruchomionej z nagrywarki podłączonej pod USB nie było problemów. Jeśli więc masz możliwość pożyczenia takowej od kogoś, warto sprawdzić.

Pozdrawiam,

Dimatheus