Uruchomienie Komputera

Witam, jeżeli był wątek to sorki. Ja nie znalazłem.

Dobra Panowie, jest sprawa. Problem polega na tym że w komputerze koleżanki dzieję się, albo nie dzieje… Komputer nie załącza.

Tzn, włączam go. pokazują się parametry i pokazuje komunikat boot cd/dvd, jakoś tak. Wsadziłem płytkę z Windowsem, na początku tip top. Ale podczas ładowania się Windowsa to komputer się zacina. I tyle. Jaki może być tego problem? Mogło coś się skopcić? Proszę o pomoc :wink:

Ifson ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

Jane, może to być uszkodzenie RAMu, problemy z zasilaczem, uszkodzenie płytyty, lub wybrzuszone/ rozsadzone i wylane kondensatory na płycie, ewentualnie sam dysk twardy. Wszystko zależy od tego w którym momencie. Jeżeli podczas kopiowania plików wszystko włącznie z dyskiem, jeżeli przed to winowajcą będzie wszystko co padłem oprócz HDD, tak więc jak nie masz pojęcia, odpuść sobie i powiedz koleżance żeby oddała do serwisu, bo grzebanie w komputerze bez stosownej wiedzy to jest totalna głupota bo może doprawadzić do całkowitego uszkodzenia i sam sobie narobisz problemu.