Uruchomienie tvn player zawiesza komputer

Witam!

Chciałam odtworzyć w sieci film za pomocą tvn playera ale przy każdej próbie komputer się zawiesza. Nie działa nic, żaden klawisz, muszę komputer zrestartować żeby ponownie zadziałał. Historia się powtarza przy próbie korzystania z Onet Vod czy dailymotion. Dodam, że korzystam z laptopa z systemem operacyjnym Windows 7. Poproszę o podpowiedź w rozwiązaniu problemu.

Spróbuj otworzyć w innej przeglądarce.

Zaaktualizuj Adobe Flash Player i przeskanuj komputer na obecność wirusów.

Już to zrobiłam. Zwykle używam Google Chrome, ale na FF i IE jest to samo. Skanowałam Esetem i Malwarebytes, bez rezultatu.

Tak się zastanawiam, czy przyczyną może być jakiś kodek video, ponieważ identyczna sytuacja następuje przy logowaniu do Skype?

http://tvnplayer.pl/przetestuj-usluge.html

kliknij i zobacz czy wszystko wporządku

Podana strona działa prawidłowo. Niestety, kiedy przed chwilą chciałam obejrzeć inny film znów komputer się zawiesił :frowning:

Przyczyn problemu może być kilka a nawet więcej…

  • oraz z opisu problemu do innych :frowning:
  1. Przeczyść komputer programem CCleaner

U góry po lewej “Cleaner” na dole Analiza - Uruchom Cleaner

później “Rejestr” Skanuj by znaleźć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

kliknij aby powiększyć :

ccleaner1.th.jpg ccleaner2.th.jpg

  1. Zainstaluj Silverlight 5.0.61118.0

  2. Zamiast obecnego antywirusa sprawdź inny/lżejszy np:

avast! Free Antivirus 7.0.1426

Avira Free Antivirus 2012 12.0.0.898

AVG Anti-Virus Free Edition 2012 12.0 Build 2126a4890

Wcześniej sprawdź:

Kliknij prawym przyciskiem myszki na jakiś film – Ustawienia – odznacz lub zaznacz opcję “Włącz przyśpieszanie sprzętowe”

lw267_Ustawienia.jpg

Nie pomoże to proponuję podanie odpowiednich/wymaganych logów w dziale Bezpieczeństwo…

Zaraz się zabiorę za zrobienie zalecanych czynności, a że trochę to potrwa to dam znać za jakiś czas czy to pomogło. Dziękuję, póki co, za podpowiedź.

Pięknie dziękuję! :smiley: Filmy mogę oglądać bez przykrych niespodzianek.

Ale nie był to wspólny problem z Skype, bo ten ostatni nadal zawiesza komputer przy logowaniu :frowning:

To jest temat sprzed 9 lat, więc twój problem może jest podobny, ale na pewno nie taki sam. Załóż nowy temat, opisz dokładnie problem, specyfikację sprzętu, oprogramowanie, dodatki do przeglądarki, wersję sterowników i co już próbowałeś zrobić.