Uruchomienie winampa

niemoge uruchomic winampa i odinstalowałem a dalej mam takie cos kolo zegarka Winamp.exe uszkodzony plik plik lub katalog \ program files\winamp\winamp.m3u jest uszkodzony i nienadaje sie do odczytu Uruchom program CHKDSK i uruchomiłem og i nic niepomogło prosze pomuzcie mi pilnie

Wydzielono z innego tematu. Nie bałagań na forum - nie dopisuj się do tematów, które nie do końca odpowiadają Twojemu problemowi - wszystkie posty skasowano. Proszę poprawić błędy - na forum używamy polskiej pisowni

Odinstaluj go całkowicie tzn. program w dodan/usun program i wpisy w rejestrze. Wtedy powinna zniknąć ta ikona kolo zegara. Następnie zainstaluj go od nowa.

U Mnie ta metoda w przypadku większości programów działa.

Przeskanuj dysk na zawartość błędów. Kliknij PPM na ikonie partycji, (na której masz zainstalowany system) wybierz Właściwości zakładkę Narzędzia i opcje Sprawdzanie błędów i sprawdź, jak już w to wejdziesz to zaznacz haczykiem Automatycznie napraw błędy systemu plików oraz Skanuj dysk i próbuj odzyskać uszkodzone sektory i kliknij Rozpocznij. Wyskoczy okienko, że nie może teraz tego zrobić, bo to wymaga pełnego dostępu do dysku, wybierasz OK. i Uruchamiasz (ręcznie) system ponownie, po wykonaniu tej operacji wszystko powinno być w porządku