Urządzenie do oglądania tv na dwóch telewizorach

Poszukuję urządzenia pozwalającego na udostępnienie sygnału z dekodera Cyfrowego Polsatu dwóm telewizorom. Urządzenie działa bezprzewodowo. Jestem pewny, że takie coś istnieje, bo widziałem to kiedyś na ulotce w Szwecji.

PS. Nie wiedziałem jak nazwać temat, gdyż zawsze mi brakło liter. :stuck_out_tongue:

cyfrowego polsatu nie podzielisz na dwa tv

A jeśli mam router 2.4Ghz i ten nadajnik też, to czy nie bedą się ‘‘gryzły’’ nawzajem?

jak chcesz oglądać ten sam kanał na obu telewizorach to będzie tak działać

sygnału CP nie podzielisz tak żeby na dwóch telewizorach oglądać dwa różne kanały - takie rzeczy tylko w cyfrze plus

dokladnie, chyba do się jeszcze w n zrobić, ale nie jestem pewien.

W n nie

Takie rzeczy to tylko w Cyfrze

A tak przy okazji spytam,a urządzeniem co się nazywa Card Splitter - bezprzewodowy rozdzielacz kart SmartWi + 2 karty,też się nie rozdzieli Polsatu?Kiedyś włócząc się po stronach znalazłem takie urządzenie.(A droga taka zabawka jak diabli)

To jest tylko do C+, w Polsacie dana karta współpracuje tylko z danym dekoderem.

Czyli jak tv z dekoderem będzie wyłączony to na drugim telewizorze nic nie będę mógł oglądać?

Inaczej. TV nie ma znaczenia czy będzie włączony czy nie, ale dzięki takiemu urządzeniu będziesz mógł podłączyć dekoder pod drugi TV i wtedy możesz mieć włączone 2 ale na obu będziesz oglądać to samo.