Urządzenie do oglądania tv na dwóch telewizorach

(johny b) #1

Poszukuję urządzenia pozwalającego na udostępnienie sygnału z dekodera Cyfrowego Polsatu dwóm telewizorom. Urządzenie działa bezprzewodowo. Jestem pewny, że takie coś istnieje, bo widziałem to kiedyś na ulotce w Szwecji.

PS. Nie wiedziałem jak nazwać temat, gdyż zawsze mi brakło liter. :stuck_out_tongue:

(mati75) #2

cyfrowego polsatu nie podzielisz na dwa tv

(johny b) #3

A jeśli mam router 2.4Ghz i ten nadajnik też, to czy nie bedą się ''gryzły'' nawzajem?

(kwasna pikla) #4

jak chcesz oglądać ten sam kanał na obu telewizorach to będzie tak działać

sygnału CP nie podzielisz tak żeby na dwóch telewizorach oglądać dwa różne kanały - takie rzeczy tylko w cyfrze plus

(mati75) #5

dokladnie, chyba do się jeszcze w n zrobić, ale nie jestem pewien.

(Kpc21) #6

W n nie

Takie rzeczy to tylko w Cyfrze

(Wiesiek373) #7

A tak przy okazji spytam,a urządzeniem co się nazywa Card Splitter - bezprzewodowy rozdzielacz kart SmartWi + 2 karty,też się nie rozdzieli Polsatu?Kiedyś włócząc się po stronach znalazłem takie urządzenie.(A droga taka zabawka jak diabli)

(Kpc21) #8

To jest tylko do C+, w Polsacie dana karta współpracuje tylko z danym dekoderem.

(johny b) #9

Czyli jak tv z dekoderem będzie wyłączony to na drugim telewizorze nic nie będę mógł oglądać?

(Kpc21) #10

Inaczej. TV nie ma znaczenia czy będzie włączony czy nie, ale dzięki takiemu urządzeniu będziesz mógł podłączyć dekoder pod drugi TV i wtedy możesz mieć włączone 2 ale na obu będziesz oglądać to samo.