Urządzenie lub zasób (DNS) nie odpowiada - problem z Aster

Poprzedni temat nie spodobał się moderacji, więc piszę kolejny.

Problem polega na tym że od piątku (18) moje łącze nawala, strony się ładują b. wolna a nawet niektóre w ogóle, gry nie chodzą straszne lagi nawet Aqq(GG) nie łączy się - początkowo myślałem że to jakaś usterka w Aster lecz nie, problem nadal jest. Próbowałem dzwonić do Aster, lecz jak zawszę zastałem tylko muzyczkę… na e-maile nie odpisują więc dziś spróbowałem eBoku i zobaczymy czy oleją to także. Macie jakieś pomysły?

System wykrył:

50735286923315764005.png

dorzucę także:

31627862029629005534.png

Poprzedni temat.

Wejdź w awaryjny z obsługą sieci i tam sprawdź czy internet działa. Jeżeli będzie działać, zainstaluj jakiegoś dobrego antywirusa, np. Kaspersky i zrób pełne skanowanie antywirusowe, ponieważ w tym przypadku winowajcą może być zainfekowany system. Jeżeli pod awaryjnym również internet nie będzie działać, zostaje próbbowac do skutku skontaktować się z ISP, ponieważ równie dobrze wina może być po jego stronie.

na twoim miejscu najlepszym rozwiązaniem oprócz dzownienia do nich

jest pożyczenia na 5 minut laptopa,tableta albo inne ustrojstwo które można podłączyć do ciebie i sprawdzić czy działą

Tymczasowo/na stałe możesz spróbować zmienić DNS - http://traxter-online.net/funkcjonowani … werow-dns/ nA OpenDNS

http://www.opendns.com/ .

P address:

Preferowany

208.67.222.222

Alternatywny

208.67.220.220

Ja w Asterze mam te DNSy

212.76.34.50

212.76.34.49

Sprawdź jak na nich będzie działać. Z tego co widzę, przypisano Ci jeszcze adres IPv6. Podaj jeszcze wynik polecenia ipconfig /all.

Pozdrawiam!

Mam COMODO Antivirus, skanowałem bodajże w sobotę i niedziele trzy razy, nic nie wykazało. Zaraz sprawdzę ten tryb awaryjny z obsługą sieci.

Za chwilę zmienię DNSy i dam odpowiedź.

Wykonałem te polecenia, efekt

Edit ,

Wykonałem polecenie “ping” i moje IP, efekt

Jeżeli chodzi o te DNSy to nie rozumiem Tego, może jest ktoś chętny podłączyć się do TeamViewer? Jak coś to PM :smiley:

53747078864003026884.png

16292129586254878180.png

Nie wiem czy czasem Comodo AV nie podstawia swoich serwerów DNS - na bank robi to Comodo IS .(edit : tak te dns’y co masz to dns’y Comodo ,sprawdź jego ustawienia coby je wyłączyć)

Zaznaczasz “Użyj następyujących adresów …”

1.i albo

Preferowany

208.67.222.222

Alternatywny

208.67.220.220

2.Ustaw na auto lub wpisz te co dał roobal , ok > zastosuj itp i tyle. IPv6 zostaw w spokoju.