Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma M495 tonery

Witam Wszystkich

Zmierzam do kupna urządzenia wielofunkcyjnego Canon Pixma M495 NOWEGO z kasetami (tonerami) do użytku domowego.
Zastanawiało mnie to czy jeśli skończy się tusz w kasetach będę mogła je napełnić w specjalnym punkcie z taka usługą napełnienia takich tonerów, to się zwróciłam emailowo do sprzedawcy i mi odpisał " nie da się tak, te tusze są wymienne".
Zdziwiło mnie to. Dotychczas w swoim życiu miałam razem dwa urządzenia z tym, że HP i miałam możliwość napełnienia ich, a z tej firmy się nie da?

Jest to możliwe?
To jakieś specjalne tonery?

Są takie które sam napełniasz no ten może tego nie ma :stuck_out_tongue: pamiętam też mojego pierwsze HP dało się napełniać te tunery

Chcesz tanie urządzenie to kup Brothera albo Epsona i problem z głowy. Zamienniki są bardzo tanie po kilka złoty :slight_smile: taki do napełniania Epson EcoTank L120 z kodem studia jest za 349 zł to świetna cena + jest jeszcze Cashback 50 zł :wink:


Napełniasz sobie całe zbiorniki od tuszy takie oryginalne kosztują po 25 zł ale znajdziesz tańsze zamienniki :wink:

Akurat ten Canon jest na allegro za 149 zł:) ale dzięki za propozycję:)

Tusze po ile są :)? Po patrze to mi wyskakuje po 40-50 zł

Nie patrz tylko na cenę drukarki, bo może się okazać, że po roku kupując do niej tusze wyjdzie ci drożej niż kupienie czegoś droższego.
Na przykład zamienniki do tej, którą wybrałaś widziałem najtaniej za około 30 zł sztuka, czyli komplet kosztuje prawie tyle, co nowa drukarka.
@Nameziss zaproponował fajne rozwiązanie, gdzie masz w drukarce zbiorniczki, do których sama dolewasz jak się kończy i nie przejmujesz się niczym, a taki tusz kupisz za grosze.
Wszystko też zależy od tego ile miesięcznie/roczni drukujesz, bo jeśli są to niewielkie ilości to też nie ma co się przejmować ceną zamienników, tylko iść w jakość wydruku.

1 polubienie

A będzie za 300 zł w promo gdy oddadzą te 50 zł :wink:

Drukować raczej będę tylko faktury za zakupy, czy prąd, czy jakieś przepisy lub cos drobnego. Nie mam zamiaru drukować książek :slight_smile: