Urządzenie wielofunkcyjne do 150zł

Można by rzec, że mój Canon iP1500 po prostu zdechł, bo służył już długie lata. Szukam urządzenia wielofunkcyjnego, które może go zastąpić. Na czym mi zależy? Przede wszystkim cena zamienników. W Canonie za zamiennik (9,5ml) płaciłem uwaga… nawet 1,5zł. Tusze zamawiałem kilka na raz z allegro i było dobrze. Rozumiem jeżeli nowy sprzęt nie będzie tak tani w utrzymaniu ale na nim głównie mi zależy. Będzie on używany do zastosowań typowo domowych.

Co polecacie?

Brother, może też nowe modele Lexmarka (najtańsze oryginały).

Ja także polecam brothera. Zamienniki tanie jak barszcz.

jak wyżej brother solidny sprzęt

Brother, dobry sprzęt a koszty wydruku dużo niższe w porównaniu do konkurencji. (Zamienniki może 2 razy droższe niż barszcz) :slight_smile:

Proponuje jakieś urządzenie od HP. Są naprawdę niezłe. Miałem przez kilka lat i sprawowała się dobrze. Tylko przez dobijanie tuszu z Biedronki sobie ją uwaliłem.

Kupiłem kilka dni temu w Tesco(!) urządzenie wielofunkcyjne HP 2050. W komplecie znajdowały się również 2 tuszę od HP (wiem, że to są pewnie takie na test, na długo nie starczą) oraz wielką torbę HP :slight_smile: Sprzęt na razie sprawuję się bardzo dobrze (cicho drukuję w porównaniu do mojego starego urządzenia).

Cena: 149zł.

Pytanie tylko, ile będą kosztować do tego tusze :slight_smile:

Pewnie niewiele mniej niż urządzenie;P

Dzięki za odzew, faktycznie do Brotherów tuszę są tanie. Tylko dorwać urządzenie w tej cenie będzie stanowiło wyzwanie :>

Akurat do HP są tanie tusze. Zamienniki o dziwo lepsze od oryginałów.

O canonach nie myśl. Właśnie mam taką i czarny tusz kosztuje 80zł(!), a kolorowy nawet nie chce wiedzieć ile…

A może linki do jakiś konkretnych sprzwdzonych modeli?

Używałem kilka lat HP PSC 1410. Dlaczego zmieniłem na Brothera? Bo HP zaczął brzydzić się zamienników.

Ja miałem model ciut wyższy, mianowicie PSC 1510 i brzydził się tylko prawidłowo napełnianych przeze mnie tuszy z Biedronki wlewanych do tonerów BlackPionta. Zdecydowanie polecam zamienniki ActiveJet.

Problem w tym, że zamienniki ActiveJeta do tego modelu kosztowały prawie tyle co oryginały.

Ale drukowały troche dłużej niż nawet większe oryginały.

Ale ten model jest już wiekowy i raczej sie już go chyba nigdzie indziej niż na allegro nie kupi… :frowning: jakbym mógł to kupiłbym ponownie taką. Miała też świetny skaner.