Urządzenie wielofunkcyjne do 300 zł

Witam. Poszukuję urządzenia wielofunkcyjnego: drukarka, skaner, kopiarka w granicach trzystu złotych. Jeśli chodzi o wymagania, to jakość wydruku oczywiście zawsze będzie lepiej jeśli jest lepsza, ale głównie rozchodzi mi się o to, żeby nie spotykały mnie nieprzyjemności związane z poprzednimi urządzeniami. Wcześniej zdarzało mi się, że drukarka po poleceniu wydruku z komputera nie reaguje i nagle ożywa i zaczyna drukować po paru godzinach. Miałem też problem z zamiennikami, tzn. czasem nie chciała w ogóle na nich drukować. No i dobrze żeby w ogóle były zamienniki. Trzecia sprawa, to dobrze gdybyby obok sterowników był dostępny jakiś klient drukarki dla Linuxa, o ile w ogóle takie coś się zdarza. Na poprzednim urządzeniu HP mogłem bezproblemowo drukować bez żadnych sterowników, ale już do skanowania były potrzebne, a i tak jakość skanu była słaba.

U mnie w domu stoi już bardzo długo brother, ale one nie zmieszczą sie w budżecie, a szkoda, bo mają zamienniki w dobrych cenach.
Podrzucę Ci tego Cannona, bo nie zbiera złych opinii, ale tuszę są dość drogie. Daj znać czy potrzebujesz drugi kolorowej.
Co do Linuksa to nie zauważyłem, żeby któryś z producentów dawał do niego jakieś sterowniki.

Dokładnie takie kupiłem w tamtym tygodniu, a teraz przeczytałem odpowiedź. :smiley: Tyle, że przez Ceneo znalazłem tańszą ofertę na mall.pl i wyszło mi 280 zł.

Jak się sprawuje?

Chyba wysłali mi bez kabla USB i na razie czegoś nie jarzę jeśli chodzi o instalację sterowników, ale o tym założę inny wątek. No, ale pięknie wygląda przynajmniej. :confused: