Urządzenie wielofunkcyjne do ~300zł

Witam serdecznie, jako że właśnie moja drukarka HP 1510 nie chce pobierać papieru uznałem, że sam chyba tego nie naprawie a serwis + nowe tusze przewyższy jej wartość, postanowiłem zmienić ją na inne urządzenie (chyba że ktoś sie zna i chciał by pomóc w reanimacji HP)

Budżet na nowy zakup to max 300zł najlepiej jeśli było by mniej. Urządzenie musi posiadać skaner i możliwość druku w kolorze we w miarę dobrej jakości. Prędkość nie ma większego znaczenia, WiFi mogła by posiadać ale nie jest to konieczność.

Kupić jakąkolwiek to nie kłopot ale chciał bym aby miała w tej cenie jak najlepsze parametry oraz aby tusze nie kosztowały jak złoto i miały wymienną głowice, aby w razie dłuższego postoju nie trzeba było wyrzucać znów kolejnej na śmietnik.

Zastanawiałem się intensywnie nad Epsonem XP 332 ale nie znalazłem o niej za wiele informacji. Sa do niej dostępne “wieczne kardidże” i tu też pytane czy była by dobra i czy te wieczne kardidze są cos warte i spełniaja swoja funkcję ?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

ja mam MX470 od canona i sam ją napełniam i działa już kilka lat. W miesącu srednio drukowane 60 ston.

No tusze do niej drogie, nawet bardzo. A do napełniania masz jakieś własnie “wieczne kardidze” czy jak to robisz ?

Tanie tusze dostaniesz do epsona czy tez brothera

ja na mieszkaniu studenckim 5 lat mielismy, dodatkowo zamienniki bylo bardzo tanie :slight_smile: