Urządzenie wielofunkcyjne - do 350zł

Witam, mam takie pytanie. Jakie urządzenie wielofunkcyjne jest dobre do ceny 350zł Ma ono służyc do użytku domowego od czasu do czasu coś wydrukować itp.

jacek0518 na forum piszemy po polsku. Zacznij używać polskiej pisowni. Popraw błędy.

Polecam tą I nie dlatego że ją mam tylko jest naprawdę dobra i tania w eksploatacji w porównaniu np z lexmarkiem. Do użytku domowego sprawdzi się na pewno i będziesz zadowolony.

Pozdrawiam!

Złączono Posta : 02.05.2007 (Sro) 15:44

Ps: Tylko nie kupuj w komputroniku bo gdzie indziej dostaniesz na pewno taniej. :wink:

ja używam Canona MP-130. Mam go już 3 lata i żadnych problemó. I co ważne w miare tani oryginalny tusz canona. Nie polecam zamienników bo w mojej maszynie zatyka dysze :slight_smile:

najlepsze urządzenia wielofunkcyjne moim zdaniem Canona wiec proponuje http://www.allegro.pl/item188696794_sal … _wawa.html

a moim zdaniem z HP bo nigdy sie na nich nie zawiodłem.

Polecam Ci tą bedzie w sam raz do uzytku domowego :))

http://www.allegro.pl/item187299873_hp_ … cena_.html

No ta którą podał kolega members92 wydaje mi się lepszą propozycją

od tej którą ja podałem.

Będę mało oryginalny i zarekomenduję urządzenie wielofunkcyjne firmy Brother DCP-115C (jest już chyba dostępny następca tego modelu). Posiadam go od prawie 1,5 roku i jestem bardzo zadowolony. Poza tym, urządzenie jest bardzo tanie w eksploatacji (chyba najtańsze tusze na rynku). Pozdrawiam.

http://www.brother.pl - wejdź tam, może znajdziesz coś dla Siebie.

Hmm nie miałem nigdy do czynienia z produktami tej firmy więc nie mogę się wypowiedziec na ich temat ale firma mało znana. :?

Masz rację, firma mało znana na polskim rynku - przynajmniej na rynku “domowym”. Drukarki laserowe i faxy Brothera są dość powszechne w dużych firmach. Jeśli przeglądasz prasę komputerową, to możesz zwrócić uwagę na to, że firma “zaczyna się reklamować”.

Z drugiej strony zgadzam się, że firmy Canon, HP, Epson itp. to potentaci na naszym rynku i wyrobiły sobie już opinie u użytkowników.

Ja po prostu zaryzykowałem i mój wybór dla mnie okazał się trafny.

Pozdrawiam wszystkich…

xyzpoland A nie masz problemów z dostaniem tuszy do Twojej drukarki czy zamawiasz w necie?

Czasami jest tak że te mniej znane są lepsze od tych renomowanych(czytaj droższych). Nie zawsze droższe musi byc lepsze.

Pozdrawiam!

Tusze kupuję w sklepach internetowych - wynika to z mojego lenistwa. W sklepach (reklamujących się że są one pożywką dla oszczędnych - nie wymieniłem nazwy, aby nie być o coś posądzony) są one tańsze. Koszt przesyłki kurierskiej (ok. 15 zł) to niestety jeden tusz (kolorowy - 14ml) do tyłu. Czarny (22ml) jest ok. 2 x droższy. Zaoszczędzić można także zakupując tzw. ColorPack - wszystkie tusze na raz.

Chciałbym powiedzieć jeszcze jedno odnośnie Brother DCP-115C. Druk materiałów biurowych (dokumenty, arkusze kalkulacyjne) jest na wysokim poziomie. Drukarka drukuje oczywiście także zdjęcia, aczkolwiek muszę przyznać, że ich jakość w/g mojej subiektywnej oceny to 7,5/10. Być może to też wina lichego papieru fotograficznego, ale widziałem lepsze zdjęcia z innych drukarek. Dla miłośników linuksa: sterowniki do tego urządzenia dostępne są na stronach producenta - osobiście przetestowałem drukarkę pod Suse 10, Ubuntu 6.06 oraz LinuxMint. Pozdrawiam i jeszcze raz gorąco polecam to milusie urządzenie.

Brother

Wygląda bardzo ładnie. :slight_smile: Chciał bym tylko zobaczyc jak drukuje.

Cenowo atrakcyjnie dosyc. Na dodatek piszesz że tusze są tanie. Dla oszczędnych i mniej zamożnych może to byc dobra propozycja.

Canon MP 180 polecam.