Urządzenie wielofunkcyjne - do 350zł

(Jacekd79) #1

Witam, mam takie pytanie. Jakie urządzenie wielofunkcyjne jest dobre do ceny 350zł Ma ono służyc do użytku domowego od czasu do czasu coś wydrukować itp.

(Monczkin) #2

jacek0518 na forum piszemy po polsku. Zacznij używać polskiej pisowni. Popraw błędy.

(enjoypoznan) #3

[](http://www.komputronik.pl/Drukarki/Hewlett_Packard/atramentowe_wielofunkcyjne/HP_Photosmart_C3180__Photopack_HP_Q7948/pelny,id,36697/)

Polecam tą I nie dlatego że ją mam tylko jest naprawdę dobra i tania w eksploatacji w porównaniu np z lexmarkiem. Do użytku domowego sprawdzi się na pewno i będziesz zadowolony.

Pozdrawiam!

Złączono Posta : 02.05.2007 (Sro) 15:44

Ps: Tylko nie kupuj w komputroniku bo gdzie indziej dostaniesz na pewno taniej. :wink:

(Pkans) #4

ja używam Canona MP-130. Mam go już 3 lata i żadnych problemó. I co ważne w miare tani oryginalny tusz canona. Nie polecam zamienników bo w mojej maszynie zatyka dysze :slight_smile:

(Tomasz Antoniuk) #5

najlepsze urządzenia wielofunkcyjne moim zdaniem Canona wiec proponuje http://www.allegro.pl/item188696794_sal ... _wawa.html

(Members92) #6

a moim zdaniem z HP bo nigdy sie na nich nie zawiodłem.

Polecam Ci tą bedzie w sam raz do uzytku domowego :))

http://www.allegro.pl/item187299873_hp_ ... cena_.html

(enjoypoznan) #7

No ta którą podał kolega members92 wydaje mi się lepszą propozycją

od tej którą ja podałem.

(Remek Dobrowolski) #8

Będę mało oryginalny i zarekomenduję urządzenie wielofunkcyjne firmy Brother DCP-115C (jest już chyba dostępny następca tego modelu). Posiadam go od prawie 1,5 roku i jestem bardzo zadowolony. Poza tym, urządzenie jest bardzo tanie w eksploatacji (chyba najtańsze tusze na rynku). Pozdrawiam.

http://www.brother.pl - wejdź tam, może znajdziesz coś dla Siebie.

(enjoypoznan) #9

Hmm nie miałem nigdy do czynienia z produktami tej firmy więc nie mogę się wypowiedziec na ich temat ale firma mało znana. :?

(Remek Dobrowolski) #10

Masz rację, firma mało znana na polskim rynku - przynajmniej na rynku "domowym". Drukarki laserowe i faxy Brothera są dość powszechne w dużych firmach. Jeśli przeglądasz prasę komputerową, to możesz zwrócić uwagę na to, że firma "zaczyna się reklamować".

Z drugiej strony zgadzam się, że firmy Canon, HP, Epson itp. to potentaci na naszym rynku i wyrobiły sobie już opinie u użytkowników.

Ja po prostu zaryzykowałem i mój wybór dla mnie okazał się trafny.

Pozdrawiam wszystkich...

(enjoypoznan) #11

xyzpoland A nie masz problemów z dostaniem tuszy do Twojej drukarki czy zamawiasz w necie?

Czasami jest tak że te mniej znane są lepsze od tych renomowanych(czytaj droższych). Nie zawsze droższe musi byc lepsze.

Pozdrawiam!

(Remek Dobrowolski) #12

Tusze kupuję w sklepach internetowych - wynika to z mojego lenistwa. W sklepach (reklamujących się że są one pożywką dla oszczędnych - nie wymieniłem nazwy, aby nie być o coś posądzony) są one tańsze. Koszt przesyłki kurierskiej (ok. 15 zł) to niestety jeden tusz (kolorowy - 14ml) do tyłu. Czarny (22ml) jest ok. 2 x droższy. Zaoszczędzić można także zakupując tzw. ColorPack - wszystkie tusze na raz.

Chciałbym powiedzieć jeszcze jedno odnośnie Brother DCP-115C. Druk materiałów biurowych (dokumenty, arkusze kalkulacyjne) jest na wysokim poziomie. Drukarka drukuje oczywiście także zdjęcia, aczkolwiek muszę przyznać, że ich jakość w/g mojej subiektywnej oceny to 7,5/10. Być może to też wina lichego papieru fotograficznego, ale widziałem lepsze zdjęcia z innych drukarek. Dla miłośników linuksa: sterowniki do tego urządzenia dostępne są na stronach producenta - osobiście przetestowałem drukarkę pod Suse 10, Ubuntu 6.06 oraz LinuxMint. Pozdrawiam i jeszcze raz gorąco polecam to milusie urządzenie.

(enjoypoznan) #13

Brother

Wygląda bardzo ładnie. :slight_smile: Chciał bym tylko zobaczyc jak drukuje.

Cenowo atrakcyjnie dosyc. Na dodatek piszesz że tusze są tanie. Dla oszczędnych i mniej zamożnych może to byc dobra propozycja.

(lazikar) #14

Canon MP 180 polecam.