Urzadzenie wielofunkcyjne HP F4100 problem z oprogramowaniem

Zakupiłem urzadzenie firmy HP Deskjet F4100. I mam problem z zainstalwoaniem oprogramowania , poniewaz podczas instalacji [robie wszystko według instrukcji] wyskakuje mi błąd typu : nieprawidłowy C: … i dalej cos z MSI. Destinations

Mam Windowsa XP Professional , SP 2

Czy ktos wie o co chodzi ??

Najpierw coś takiego :

http://img300.imageshack.us/my.php?image=1mniedhhml5.jpg

A potem :

http://img381.imageshack.us/my.php?image=2tjfjra4.jpg

Przeskanuj dysk “C:” w poszukiwaniu błędó zarówno logicznych, jak i fizycznych z zaznaczoną opcją automatycznej naprawy błędów.

Następnie sporawdć, czy problem nadal występuje.

Jesli tak, to sprawdć, czy masz instalator Windows w wersji 3.1.

Jeśli nie, to zainstaluj, jeśli tak, to pobierz paczkę instalacyjną najnowszych sterowników do tego “kombajnu” ze strony HP i sprawdź ponownie.

robiłem to co napisałes mi wyżej , niestety , nie zadziałało .

Więc może ktoś ma jeszcze jakieś pomysły ??

Bądź są może jakieś programy , które “zastąpią” programy HP , np. do jakiejś obróbki skana itp. ??

White Death ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

A więc zrobiłem tak jak mi napisałeś i niestety nadal tam sam problem :confused:

błąd wyskakuje ten sam .

Więc nie wiem co może byc przyczyną :confused:

A są jakieś programy do obróbki np. zdjęć ze skanera? ? Poza tym który daje HP przy zakupie urządzenia na płycie razem z oprogramowaniem ? ?:confused:

White Death

Jeżeli tutaj nie pomogło narzędzie podane powyżej - najprościej wyjaśnić problem w rozmowie ze specjalistą HP - CZAT. Też jestem użytkownikiem urządzeń HP - korzystałem nieraz z pomocy konsultantów HP z wykorzystaniem możliwości czatu - z powodzeniem.

Prosiłem o zmianę tytułu na konkretny - coś zmieniłeś stąd temat jeszcze w dziale, edytowałeś post, dodałeś symbol, ale konkretu nadal brak. Popraw - więcej upomnień nie będzie.

Czat nie chce mi się włączyć

Pojawia sie taki komunikat :