Urządzenie wielofunkcyjne- kupno

Witam :slight_smile: Chciałbym sobie kupić jakieś bardzo dobre urządzenie wielofunkcyjne(drukarka, ksero,skaner) do 300 zł, które byłoby tanie w eksploatacji. Więc tu jest moje pytanie do was czy moglibyście mi polecić jakiś sprzęcik?

Siema :smiley:

Ja poleciłbym ci te 2 urządzenia:

Lexmarx X3330 (sam go używam jest Git!! :P)

Lexmark X3330

Lub dorzuc 5 dyszek :smiley: i kup to:

HP 5505

Też jest Git :lol:

Pozdro :stuck_out_tongue:

Najtańsze w eksploatacji są urządzenia laserowe ale to już kupa forsy, do takich zwykłych drukarek nowe pojemniki są dość drogie i do HP przekraczają nawet ponad 100zł troche tańsze są do lexmarka(można stosować napełniacze) aczkolwiek w przypadku napałniacza czarnego nie odczujesz pogorszenia wydruku natomiast uzupełnienie tuszów kolorowych napełniaczem znacznie pogarsza wydruki kolorowe , kupując drukarke musisz zwrócić uwage aby drukarka zawierała pojemniki(kardiże)pełnowartościowe , duża część drukarek posiada pojemniki rozruchowe które napełnione są tylko w 1/3 swojej objętości , takie drukarki są przewarznie troche tańsze (nawet różnica około 100zł) od dokładnie takich samych modeli z pojemnikiem pełnowartościowym.

Dzięki craker9 zastanowię się nad nimi :slight_smile: i dzięki Zbych1

Polecam Canon Pixma MP160 (używam model MP150 i jestem z niego zadowolony)

http://www.ceneo.pl/347349

Ja posiadam HP PSC 1215

Nowa kosztowała 335 zł

lecz używane są tańsze klik, klik

Jestem bardzo zadowolony ale

:roll:

Może Epson Stylus DX4050. Dostępne są tusze nieoryginalne a co najważniejsze oddzielne zbiorniki na tusz czarny, cyan, magneta i yellow

http://pc.emarket.pl/pricelist/item.aspx?PID=C8850277