Urządzenie wielofunkcyjne laserowe kolorowe do 1600 zł

Witam. Poszukuję urządzenia wielofunkcyjnego laserowego, urządzenie musi drukować również w kolorze. Musi posiadać duplex, wifi. Urządzenie będzie w moim domu raczej nie będę drukował zbyt często ale ważne by było żeby również obsługiwała papier fotograficzny. Moje propozycje to:

Jakie jeszcze polecacie urządzenia wielofunkcyjne? słyszałem że ten Brother DCP-9020CDW jest bardzo dobry jeśli chodzi o eksploatacje ale także jakość dokumentów też jest bardzo dobra. Co jeszcze oprócz tego polecacie?

Ze swojej proponowałbym właśnie DCP-9020CDW. Zamiennik TN241B (wydajność 2.5000 k BK) znajdziesz spokojnie do 100 pln, oczywiście nie regenerowany. Polecałbym ActivJety ze Sferisu. Pod względem eksploatacji Brother prezentuje się dobrze, dawniej po rejestracji na www przedłużali gwarancję do okresu 3 lat.

Mamy ten model (między innymi) w pracy i jak na razie daje radę, na plus fakt, że pracuje bardzo cicho i szybko. Wifi to standard już przy takiej półce cenowej. Jeżeli miałbym wskazać minus to trzeba dość precyzyjnie układać papier w dozowniku, bo czasem lubi przyciąć się na wałkach.