Urządzenie wielofunkcyjne na lata

J/w szukam drukarki do domowych zastosowań tj. druku w kolorze i zdjęć.

Co potrzebuje:

Wifi - możliwość drukowania bez potrzeby ręcznego uruchamiania drukarki.
Tanie tusze ( nie żeby kosztowały 1/2 ceny drukarki)
Dwustronne drukowanie
Możliwość drukowania zdjęć…
Cicha ! cena 500zł max.

Poproszę samochód max 10 letni, z klimą, elektryczne zamki i lusterka, silnik 1.8 120KM i 100 tyś przebiegu - do 10 000 zł. :wink: Tak to brzmi, wybacz.

Ja mam Epsona L365 - cena ok. 700 zł. Wielofunkcyjne, tusze tanie jak barszcz, jest WiFi. Zdjęć nie drukowałem więc się nie wypowiem, dwustronnego drukowania brak (i w drukarkach za 3000 zł często brak).

Trzeba mieć na uwadze że drukarka kolorowa (tusze) to w 99% problem z zasychaniem jeżeli nie jest potrzebna zbyt często. Osobiście nie wierzę aby istniała drukarka kolorowa atramentowa aby zadowalała kogoś kto chce jej używać w domu i okazjonalnie.

Ja swojego Epsona odpalam raz na 2-3 miesiące i nie mam najmniejszego problemu. :wink:

Polecam ze swojej strony Brother DCPJ105YJ1 . Ciche, niezawodne, ekonomiczne i co najbardziej sobie chwalę, można wyposażać w tanie zamienniki. Nie posiada dwustronnego drukowania, ciężko w tej cenie będzie o to, a w mojej ocenie to najmniej istotny parametr. Oczywiście WiFi jest.

1 polubienie

+1
U mnie w biurze korzystamy z ActiveJetów, jedne z najlepszych. Wydajne, nie ma problemów z zasychaniem, mimo że drukarka odpalana no… dosyć rzadko. Ekonomiczny sprzęt.