Urządzenie wielofunkcyjne od 300 do 400 zł

Witam. Szukam dobrego urządzenia wielofunkcyjnego w granicach 300-400 zł. Czego oczekuję od takiego urządzenia? 

  • Przede wszystkim możliwość drukowania poprzez wifi aby mogła się również łączyć ze smarfonem 

  • Wydruk koniecznie musi być kolorowy  

  • Drukowanie żeby było w miarę szybkie

  •  Możliwość drukowania zdjęć 

  • obsługa drukarki bez konieczności włączania komputera

 

Mój wybór w pierwszej kolejności padł na Brother DCP-J100. Podobno jest to dość zachwalany model no i tusze też nie są drogie. Co jeszcze innego polecacie?    

http://www.oleole.pl/urzadzenia-wielofunkcyjne/hp-deskjet-ink-advantage-5575.bhtml?from=ceneo&p=379.00&cr=0&ceneo_spo=true, tańsza w eksploatacji będzie DCP-J105 (wydaje mi się,że DCP j100 nie ma WiFi.)

a ta HP Deskjet Ink Advantage 5575 jak w eksploatacji? drogie są do niej oryginalne tusze? bardzo głośna jest? oraz jak z jakością wydruku? 

Miałem polecić HP4535 , trochę się zagapiłem. Cicha średnio. Tusze dosyć tanie HP652. Dobry podajnik. Dobra praca w sieci. Wydruk na oryginałach co najmniej przyzwoity (również kolor). Czy tusze nagle nie zdrożeją, jak to było w przypadku HP650, tego nie wiem. 

a jak z prędkością wydruku. Słyszałem że HP nie należą do demonów prędkości. czy ta drukarka ma system czyszczenia głowicy i dysz? oraz jakie ma najczęstsze usterki o ile występują. Jest to drukarka atramentowa i czy tutaj również występuję problem z zasychaniem tuszy co w efekcie prowadzi do uszkodzenia głowicy?  

W okresie gwarancji dobry serwis door to door. Mnie nigdy nie zasechł, ani żaden katridż z głowicą drukującą(HP), ani głowica w Brotherze (samoczyszczenie). Szybkość jest dobra(20 str/minutę), ale to oczywiście zależy od wybranej jakości wydruku. chcesz szybką i tanią w eksploatacji drukarkę musisz mysleć o laserowej. Chociaż z tą taniością lasera w przypadku oryginalnych tonerów to różnie bywa.

@askow tusze nieoryginalne do HP 4535 są również dostępne? Sorry że tak się wypytuje ale bardzo zaciekawiła mnie ta drukarka. Z pewnością przyda mi się funkcja drukowania dokumentów gdy będę przebywał poza domem, że wysyłam dokument na adres email do drukarki a ona sama zaczyna go drukować no po prostu genialna sprawa :slight_smile: a skoro jesteśmy przy tym temacie to jak się sprawuje ta funkcja?

http://www.dodrukarki.pl/hp-652-zamiennik-f6v24ae-tusz-kolor-do-deskjet-ink-advantage-1115-2135-3635-3835-4535-4675.html, niestety nie testowałem funkcji drukowania o którą pytasz. 

dzięki za sugestie i na pewno przy wyborze urządzenia wielofunkcyjnego z niej skorzystam ale wolę poczekać też na opinie innych użytkowników 

właśnie jestem po zakupie HP 4535 i jak za tak małe pieniądze bo tylko 315 zł to bardzo mnie to urządzenie pozytywnie zaskoczyło . Drukowanie w duplex oraz kopiowanie dwustronne się naprawdę mega przydają. Drukarka jest szybka chodź wiem że są szybsze urządzenia. Jakość wydruku jest na bardzo przyzwoitym poziomie a nawet śmiem twierdzić że bardzo przypomina wydruki jak by wyglądały z drukarki laserowej.