Urządzenie wielofunkcyjne proszę o pomoc

Witam, szukam drukarki max 300-400zł mam pewne wymagania:

Oczywiście WiFi, drukowanie zdjęć i tekstów, czytnik kart pamięci i USB, wyświetlacz lcd, najlepiej druk dwustronny. Drukuje okazjonalnie, ale jak trzeba to zawsze kończą się tusze, więc dobrze by było jak były by zamienniki w dobrej cenie, albo oryginały. Co polecacie ?

ja polecam Brothery i epsony a z zamienników active jety

Spore wymagania :slight_smile: Jeśli max 400 zł to HP DESKJET INK ADVANTAGE 4535
Atramentowa - kolorowa, ma mono wyświetlacz, automatyczny duplex, WiFi i USB. Są do niej zamienniki, jak wyżej zostało wspomniane - dosyć tanie i dobrej jakości są ActiveJety, uzupełniacze są po 35 zł za zestaw kolorów

Co Ci autor tematu zrobił (poza za dużymi wymaganiami i słabą nazwą tematu), że mu tak źle życzysz polecając drukarkę atramentową HP?

ojj nie ja bym sie nie bawił w atramantówki HP

Zapraszam w takim razie do polecenia czegoś lepszego w tym budżecie, bo gadać każdy potrafi :wink:
Tylko bez teskstów “na Twoim miejscu dołożyłbym 1000 zł i wziął Brothera”… Autor ma określony budżet i wymagania, sądzę że to będzie najlepszy wybór z nowych sprzętów.

Autor przede wszystkim ma wygórowane wymagania. Może i polecony HP spełnia ich część, ale użytkownik zapłaci czymś innym poza pieniędzmi, nerwami związanymi z obsługą albo drogim tuszem. HP jest firmą, która się wyróżnia negatywnie antykonsumencko. Głównie błyszczy właśnie w drukarkach atramentowych i w laptopach.

BTW ten model posiada chyba duplex ręczny, bynajmniej nie automatyczny

Widzę temat się rozkręcił w dobre. Powiem tyle. Przypadkowo trafiłem na HP 5075 i w całości zaspokoiła moje wymagania. Tanie tusze 35zł oryginał kolor, druk dwustronny, schowek na papier, wifi i świetna aplikacja na smartfona, no i wygląd, ale to dodatek. Jak na razie jestem zadowolony. Proszę o zamknięcie tematu.

Tylko jakieś 15-30 razy drożej Cię druk wynosi niż z drukarki z fabrycznym CISS, ale nieważne, grunt, że jesteś zadowolony. “Ink Advantage” jest tylko z nazwy. Nowa forma krojenia klienta na chwytliwą nazwę.

W tym segmencie Brother DCP model J552DW, chociaż może trochę przekroczyć budżet. Tania eksploatacja a po rejestracji na oficjalniej stronie producenta otrzymywało się gwarancję przedłużoną do 3 lat.