Urządzenie wielofunkcyjne tanie w eksploatacji ok 380zł

Cześć, jako iż w końcu na własnej skórze przekonałem się o tym, że bez drukarki na studiach jak bez ręki, postanowiłem o zakupie takiego sprzętu. Moim najważniejszymi wymaganiami są tanie tusze, w miarę niezawodność, no i cena którą ustaliłem +/- na 380zł. Aha no i fajnie by było jakby to chodziło jeszcze w miarę bezproblemowo pod linuchem. Bajery typu wi-fi, czy kolorowy wyświetlacz zupełnie mnie nie interesują. Trochę wypadłem z tematu, więc nie wiem czy urządzenia Brothera spełniają te wymagania? Bo jak ostatnio patrzyłem w sklepach, to są jakieś nowe modele niestety w granicach 450 zł. Czy może lepiej poszukać czegoś innego? Z góry dziękuję za pomoc.

Czy może być to urządzenie wielofunkcyjne laserowe monochromatyczne? Opcja jest znacznie wygodniejsza niż drukarka wielofunkcyjna kolorowa.

Jeśli tak to zerknij sobie na tego Brothera:

http://www.skapiec.pl/site/cat/6/comp/7660789

Niewielka drukarka. Myślę,ze spokojnie powinieneś drukować w dobrej cenie notatki ponieważ na aukcjach można do niej dokupić tonery w bardzo dobrych cenach ( zwykle chodzą tak średnio po 20 zł za jeden). 

O dzięki za odpowiedź. Zawsze myślałem, że na laserówkę trzeba wydać te 7 stów żeby była w miarę dobra. Tylko właśnie nie wiem czy kolor nie będzie jednak potrzebny czasami. Widziałem w Euro w podobnej cenie  j152w, myślisz że od biedy też mogłaby się nadać ?

Jeśli tanie to Brother w serii DCP, np. J152. Ceny tuszów są bardzo niskie, przy jednoczesnym zachowaniu jakości wydruku.

Polecam drukarki HP (np. Urządzenie HP Deskjet Ink Advantage 2545), tylko zwracaj uwagę na to, jakie tusze do nich pasują. Bo są modele z tanimi tuszami (i wtedy zakup się opłaca), a są też takie, że samo urządzenie jest niedrogie, ale jednorazowy zakup tuszu to 1/3 wartości urządzenia.