Urządzenie wielofunkcyjne tanie w eksploatacji ok 380zł

(Latający Turban) #1

Cześć, jako iż w końcu na własnej skórze przekonałem się o tym, że bez drukarki na studiach jak bez ręki, postanowiłem o zakupie takiego sprzętu. Moim najważniejszymi wymaganiami są tanie tusze, w miarę niezawodność, no i cena którą ustaliłem +/- na 380zł. Aha no i fajnie by było jakby to chodziło jeszcze w miarę bezproblemowo pod linuchem. Bajery typu wi-fi, czy kolorowy wyświetlacz zupełnie mnie nie interesują. Trochę wypadłem z tematu, więc nie wiem czy urządzenia Brothera spełniają te wymagania? Bo jak ostatnio patrzyłem w sklepach, to są jakieś nowe modele niestety w granicach 450 zł. Czy może lepiej poszukać czegoś innego? Z góry dziękuję za pomoc.

(Stormiak12) #2

Czy może być to urządzenie wielofunkcyjne laserowe monochromatyczne? Opcja jest znacznie wygodniejsza niż drukarka wielofunkcyjna kolorowa.

Jeśli tak to zerknij sobie na tego Brothera:

http://www.skapiec.pl/site/cat/6/comp/7660789

Niewielka drukarka. Myślę,ze spokojnie powinieneś drukować w dobrej cenie notatki ponieważ na aukcjach można do niej dokupić tonery w bardzo dobrych cenach ( zwykle chodzą tak średnio po 20 zł za jeden). 

(Latający Turban) #3

O dzięki za odpowiedź. Zawsze myślałem, że na laserówkę trzeba wydać te 7 stów żeby była w miarę dobra. Tylko właśnie nie wiem czy kolor nie będzie jednak potrzebny czasami. Widziałem w Euro w podobnej cenie  j152w, myślisz że od biedy też mogłaby się nadać ?

(cedro) #4

Jeśli tanie to Brother w serii DCP, np. J152. Ceny tuszów są bardzo niskie, przy jednoczesnym zachowaniu jakości wydruku.

(Koow123) #5

Polecam drukarki HP (np. Urządzenie HP Deskjet Ink Advantage 2545), tylko zwracaj uwagę na to, jakie tusze do nich pasują. Bo są modele z tanimi tuszami (i wtedy zakup się opłaca), a są też takie, że samo urządzenie jest niedrogie, ale jednorazowy zakup tuszu to 1/3 wartości urządzenia.